+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk та Ansys оголосили про стійку сумісність програмних продуктів компаній

Autodesk та Ansys оголосили про стійку сумісність програмних продуктів компаній

Autodesk та Ansys оголосили про наступний етап партнерства, яке забезпечить стійку сумісність програмних продуктів компаній та надасть клієнтам динамічні процеси проектування. Співпраця поєднує комплексний інструмент для проектування Autodesk Fusion 360 та рішення Ansys Mechanical для чисельного моделювання, щоб прискорити випуск продукції на ринок.

Це зруйнує бар'єри, що існують у розробці продукту, та забезпечить взаємопов'язаний сумісний робочий процес від проектувальника до розрахунника. Коли інженери використовують Fusion 360, результати автоматично стають доступними в Ansys Mechanical для подальшого доопрацювання та перевірки. Ця схема дозволяє оптимізувати існуючі процеси, що виконуються вручну. Вона може бути скомбінована для того, щоб покращити нові автоматизовані процеси, такі як генеративний дизайн, прискорити виведення продукту на ринок та надати можливість кільком інженерним командам вільно працювати разом.

Ця заява ґрунтується на раніше анонсованих взаєминах між Autodesk та Ansys, спрямованих на створення єдиного робочого процесу для автовиробників. Він об'єднує програмне забезпечення Autodesk VRED для автомобільної 3D-візуалізації та віртуального прототипування з рішеннями Ansys для моделювання освітлення на основі фізичних процесів. Це дозволить автовиробникам підвищити якість ультрареалістичної візуалізації інтер'єру та екстер'єру транспортних засобів за допомогою високоточного моделювання освітлення.

«Співпраця з Ansys поєднує компліментарні технології та навички обох наших компаній для того, щоб посилити нашу загальну конкурентну пропозицію, забезпечити розвиток через більшу кількість виробничих зв'язків та відкрити нашим клієнтам величезний потенціал», – сказав віце-президент у напрямку бізнес-стратегії та маркетингу Autodesk.

«Ідея та якість продукту – це командний вид спорту, якому можуть заважати інженерні бар'єри, – зазначив старший віце-президент і керуючий Ansys. – Співпраця з Autodesk значно покращить робочі процеси між нашими інструментами, що принесе користь нашим спільним клієнтам. Ми сподіваємося допомогти проектувальникам та розрахункам суттєво підвищити продуктивність продукту, збільшити ефективність та надійність».

Інші новини

Найкраща ціна