+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Atlassian оголосила про придбання розробника інструменту автоматизації системи управління задачами Jira

Atlassian оголосила про придбання розробника інструменту автоматизації для системи управління завданнями Jira

Code Barrel - розробник інструменту автоматизації для системи управління завданнями Jira. Рішення використовують понад 6 тис. компаній (серед них — Visa, Cisco, Airbnb і TripAdvisor) для автоматизації рутинних операцій без необхідності писати будь-який програмний код.

Atlassian оголосила про придбання Code Barrel. Фінансову складову угоди її учасники не розкривали.

Atlassian має намір інтегрувати інструмент Code Barrel з Jira, щоб покращити своє програмне забезпечення для використання розробниками DevOps, спеціалістами з маркетингу та управління персоналом.

Automation for Jira - це потужний конструктор правил без написання коду, який робить автоматизацію рутинних операцій легкою справою, – каже керівник технічних команд Atlassian. — Завдяки тому, що комп'ютери виконують більше трудомісткої та схильної до помилок роботи, команди можуть заощадити свій найцінніший ресурс — час… Ми виявили, що розробники витрачають дуже багато часу на те, що не допомагає їм створювати речі нового покоління, які змінюють світ.< /p>

До кінця вересня 2019 року програмним забезпеченням Atlassian користуються майже 160 тисяч клієнтів у всьому світі, що на 7060 більше, ніж трьома місяцями раніше. До числа клієнтів входять Facebook, Twitter, Citigroup, eBay, Netflix і Nike, BMW, Cisco, Adobe і Apache.

Програма Automation for Jira розміщена в каталозі Atlassian Marketplace і продається за ціною $5 у розрахунку на одного користувача на місяць для команд чисельністю до 10 осіб. У випадку з командами розміром від 11 до 100 користувачів місячний тариф становить $2,5 для одного співробітника

Інші новини

Найкраща ціна