+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Aspen Technology оголосила про випуск програмного забезпечення aspenONE версії 10.1

Aspen Technology оголосила про випуск програмного забезпечення aspenONE версії 10.1. Найновіші програмні рішення від компанії AspenTech у галузі інженерної справи, управління виробництвом та ланцюгами постачання, а також промисловими активами допомагають провідним світовим компаніям досягти більш високих рівнів безпеки та надійності виробництва за рахунок оптимізації продуктивності активів.

Нове рішення в рамках програмного пакету AspenONE Engineering, Aspen Operator Training забезпечує безшовне розгортання системи навчання операторів та інженерів з використанням динамічного моделювання життєвого циклу, що дозволяє швидше здійснювати моделювання для навчання операторів (OTS) в режимі онлайн і забезпечувати безпека протягом усього терміну служби активу.

У рішенні «Aspen Operator Training» інтегровані технології, придбані у компанії Inprocess Technology and Consulting Group, з передовим у галузі динамічним симулятором, «Aspen HYSYS Dynamics», що пропонують прості в обслуговуванні OTS-рішення, здатні точно передбачити стан промислового об'єкта.

Ця технологія успішно зарекомендувала себе у роботі з клієнтами. Наприклад, компанія CEPSA скоротила кількість часу, потрібну для запуску виробництва та зниження випуску некондиційних продуктів, а компанія Perstorp заощадила цілі виробничі календарні дні за рахунок скорочення часу на запуск виробництва після реконструкції заводу. Загальна економія промисловості завдяки використанню рішень моделювання для навчання операторів оцінюється в 15 млн доларів на кожен проект.

Для рішень «Aspen Capital Cost Estimator» та «Aspen Exchanger Design & Rating» також стали доступні корисні оновлення та вдосконалення, на додаток до останніх кодових оновлень від Американського товариства інженерів-механіків (ASME) та нової версії помічника для порівняння в рамках рішення «Aspen Exchanger Design & Rating». Excel-інтерфейс у вирішенні «Aspen Simulation Workbook» тепер став сумісним з 32-розрядними та 64-розрядними комп'ютерами.

Рішення в рамках ПЗ «aspenONE Manufacturing and Supply Chain» версії 10.1 призначені для вдосконалення робочих процесів та підвищення зручності використання. Нове програмне забезпечення для управління виробництвом "aspenONE Manufacturing Execution Systems" (MES) дозволяє спростити перехід від стандартного рішення "Process Explorer" до нового "aspenONE Process Explorer" на базі веб-інтерфейсу. Охоплюючи все підприємство повністю, ПЗ також дозволяє користувачам отримувати доступ до ключових показників продуктивності за допомогою панелей (дешбордів) для моніторингу виробничих показників у режимі реального часу, які можуть бути легко налаштовані за допомогою покращеної навігації та функції перетягування.

В рамках ПО «aspenONE Asset Performance Management» версії 10.1 рішення «Aspen ProMV» забезпечує більш високу точність виробничого контролю та підвищує ефективність прогнозування, надаючи результати через високоефективні процеси пакетної обробки даних, що забезпечують послідовне високоякісне виробництво та оптимальний розмір вироблення продукції шляхом виявлення та усунення найважливіших джерел відхилень в операціях.

Інші новини