+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Aruba анонсувала Aruba ClearPass Device Insight - рішення, яке дозволяє підприємствам усувати проблеми безпеки підключень IoT-пристроїв до мережі

Aruba анонсувала Aruba ClearPass Device Insight - рішення, яке дозволяє підприємствам усувати проблеми безпеки підключень IoT-пристроїв до мережі

Aruba оголосила про випуск рішення Aruba ClearPass Device Insight, яке надає клієнтам єдиний інструмент прозорого моніторингу, включаючи автоматичне виявлення пристроїв, збір інформації про пристрій та ідентифікацію на основі машинного навчання. Це рішення дозволяє підприємствам усувати проблеми безпеки та підключень IoT-пристроїв до мережі, одночасно знижуючи пов'язані з цим експлуатаційні витрати та складності.

Як зазначили в Aruba, під час розробки IoT-стратегії організації у всьому світі стикаються з проблемами безпеки та роботи мереж. Щодня до мережі підключається понад 14 мільйонів пристроїв. Вибухове зростання числа абсолютно різних і непередбачуваних типів таких пристроїв робить «ручний» аналіз та профільування невідповідними; автоматизація стає ключовою вимогою забезпечення безпеки Інтернету речей. Є й інша проблема: багато IoT-пристроїв часто підключаються до різнорідних оверлейних мереж, які зазвичай підтримують тільки один тип підключення, такий як Wi-Fi, Bluetooth або Zigbee.

За словами розробника, у рішенні ClearPass Device Insight використовується машинне навчання та краудсорсинг для автоматизації виявлення та ідентифікації (fingerprinting) всіх підключених пристроїв у будь-якій дротовій мережі та мережі Wi-Fi незалежно від їх виробника. Передові технології від Лабораторії дослідження даних (Data Science Laboratory) Aruba включають спеціально розроблений глибокий аналіз пакетів (DPI) для створення поведінкових профілів, що забезпечують точну ідентифікацію пристроїв (Fingerprinting). Хмарна платформа ClearPass Device Insight використовує колективний досвід спільноти для ідентифікації нових пристроїв. За допомогою рішення Aruba ClearPass Policy Manager та можливостей технології Aruba Dynamic Segmentation з безпеки, ІТ-департаменти можуть автоматизувати автентифікацію і застосування політик аж до рівня пристрою та користувача, застосовуючи різні політики або правила доступу залежно від ролі, призначеної для пристрою. Якщо будь-який пристрій демонструє аномальну поведінку, ClearPass може автоматично помістити його в карантин або відключити від мережі.

Згідно з дослідженням Gartner, «історично розділені мережі відділів підприємств, технологічні мережі та мережі автоматизації будівель об'єднуються в інфраструктурі підприємства, збільшуючи як число IoT-пристроїв, так і можливості для атак». Технологія повного циклу від Aruba усуває «сліпі зони» і надає ІТ-фахівцям автоматизоване та інтелектуальне рішення для забезпечення безпеки, що дозволяє відстежувати весь величезний об'єм та різноманітність пристроїв, підключених до корпоративної мережі, найчастіше бездоглядних з боку ІТ. Детальні відомості про кожен пристрій, включаючи виробника, розташування пристрою, порти та протоколи, адреси призначень та обсяг трафіку доступні на єдиній панелі ClearPass, забезпечуючи повну видимість і контроль IoT-пристроїв, стверджують в Aruba.

Інші новини