+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Архітектура мережевої безпеки з нульовою довірою. Вебінар Fortinet

Архітектура безпеки мережі з нульовою довірою. Вебінар Fortinet

Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі, який відбудеться 7 квітня 2021 року з 11.00 до 12.00, і буде присвячений впровадженню Zero Trust Network Access. 

У сучасних умовах традиційна модель мережевої безпеки, заснована на охороні периметра, не здатна в повній мірі забезпечити надійний захист інфраструктур організацій. Стрімкий розвиток хмарних технологій, поява великої кількості мобільних пристроїв, масовий перехід співробітників на віддалену роботу роблять неактуальною модель безпеки, засновану тільки на захисті периметра. Зловмисники в своєму арсеналі мають масу прийомів обходу пристроїв захисту периметра від технічних до методів соціальної інженерії, щоб проникнути всередину і продовжувати довгий час залишатися непоміченими всередині довіреної зони і мають найширші можливості для розвитку мережевої атаки в горизонтальному напрямку.

Реалізація нульового доступу до мережі довіри складається з наступних компонентів:
•    обов'язкові механізми аутентифікації при доступі до мережі зсередини і зовні;
•    Обов'язкові механізми контролю доступу до мережі;
•    Віддалені сайти поза мережею, підключені через VPN, повинні обов'язково контролюватися і передавати телеметричну інформацію про їх стан.

Під час вебінару ми розглянемо основні рішення при впровадженні архітектури безпеки мережі з нульовою довірою (ZTNA) fortinet.

Інші новини

Найкраща ціна