+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Arcserve ShadowProtect SPX названий Best Windows Backup Solution for SMBs

Arcserve ShadowProtect SPX названий Best Windows Backup Solution for SMBs

Arcserve®, найдосвідченіший у світі постачальник рішень для резервного копіювання, відновлення та незмінного зберігання даних для уніфікованого захисту даних від програм-вимагачів та стихійних лих, сьогодні оголосив, що її рішення Arcserve ShadowProtect SPX було названо найкращим Windows рішення для резервного копіювання для малого та середнього бізнесу, опублікований журналом PC Magazine у ​​щорічному огляді програмного забезпечення для резервного копіювання.

Це престижне визнання наголошує на прагненні Arcserve забезпечити найкращий у своєму класі захист даних для малого та середнього бізнесу. Arcserve ShadowProtect SPX спрощує резервне копіювання та відновлення завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, автоматичному плануванню та надійним можливостям аварійного відновлення.

Журнал PC Magazine похвалив Arcserve ShadowProtect SPX за:

  • Простота використання: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє навіть нетехнічним користувачам легко настроювати резервне копіювання та керувати ним.
  • Комплексні функції: Arcserve ShadowProtect SPX пропонує широкий спектр функцій, включаючи резервне копіювання образів, резервне копіювання на рівні файлів та відновлення на голе залізо.
  • Arcserve ShadowProtect SPX - це перевірене і надійне рішення, якому довіряють компанії будь-якого розміру вже більше 20 років.
  • Цінність: Arcserve ShadowProtect SPX - це доступне рішення, що забезпечує відмінне співвідношення ціни та якості.

Arcserve ShadowProtect SPX - ідеальне рішення для підприємств малого та середнього бізнесу, які бажають захистити свої критично важливі дані від збоїв, шкідливих програм та випадкового видалення.

Афтаб Алам, директор з продуктів Arcserve:
«Ми дуже раді, що журнал PC Magazine визнав нас найкращим рішенням для резервного копіювання Windows для малого та середнього бізнесу. Ця нагорода підтверджує нашу відданість наданню малим та середнім підприємствам потужних, надійних і простих у використанні рішень для захисту даних, які дають їм душевний спокій та дозволяють зосередитися на найважливішому — веденні свого бізнесу».

Рішення Arcserve усувають складності, забезпечуючи кращий у своєму класі, економічний, гнучкий та масштабований захист даних, а також надійність у всіх середовищах даних. Сюди входять локальні, зовнішні (включаючи DRaaS, BaaS та Cloud-to-Cloud), гіперконвергентні та периферійні інфраструктури. Чотири десятиліття відзначеної нагородами інтелектуальної власності компанії, а також постійна увага до інновацій означають, що партнери та клієнти, включаючи MSP, VAR, LAR та кінцевих користувачів, впевнені у найшвидшому шляху до робочих навантажень та інфраструктур даних наступного покоління

Інші новини