+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

AR Live View - Google запускає бета-версію функції маршрутів для доповненої реальності Карт Google

AR Live View - Google запускає бета-версію функції маршрутів для доповненої реальності Карт Google

Google запускає бета-версію своєї функції маршрутів для прогулянок у доповненій реальності для Карт Google, з ширшим випуском, який буде доступний для всіх iOS та Пристрої Android, що підтримують AR на рівні системи, На iOS це означає ARKit-сумісні пристрої, а на Android, це означає, що будь-які смартфони, що підтримують Google ARcore, за умови, що «Перегляд вулиць» також доступний там, де ви знаходитесь.

Спочатку оголошена раніше цього року, функція доповненої реальності в Картах Google була доступна в ранньому альфа-режимі як для користувачів Google Pixel, так і для місцевих гідів Карт Google, але з сьогоднішнього дня вона буде доступна всім (це може зайняти пару тижнів в залежності від того, коли ви на насправді завантажили оновлення). Ми подивилися на деякі з функції, доступні з ранньої версії в березні, схоже, що сьогоднішня версія має бути дуже схожа, включаючи можливість просто натиснути на будь-яке місце поблизу Картах, натиснути кнопку «Напрямки», потім перейти до «Прогулянки», потім натиснути « Перегляд у реальному часі», який має з'явитися по-новому нижня частина екрана.

Функція Live View не призначена для того, щоб ви постійно тримали телефон на ходу — замість цього він забезпечує швидку, просту і дуже корисну орієнтацію, показуючи стрілки та великі вуличні покажчики, що читаються, накладені на реальний Сцена перед вами. Це значно спрощує орієнтацію в незнайомій обстановці, що дуже корисно під час подорожі незнайомою територією.

Карти Google також отримують низку інших оновлень, включаючи універсальну вкладку «Бронювання» в Картах для всіх збережених рейсів, проживання в готелі тощо, а також резервне копіювання в автономному режимі. Це і нова перероблена тимчасова шкала, яка поки що тільки на пристроях Android повинна з'явитися у всіх протягом наступних кількох тижнів.

Інші новини