+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple запустила Apple Music for Artists – сервіс аналітики для музикантів

Apple запустила Apple Music for Artists - сервіс аналітики для музикантів

Apple оголосила, що її аналітична платформа для музикантів під назвою Apple Music for Artists вийшла з бета-версії та доступна для всіх. Метою системи є надання музикантам інформації про те, як їхню музику слухають у всьому світі.

Додаток знаходився в бета-версії з середини 2018 року. Серед доступних функцій: інформація про кількість прослуховувань та покупок пісень, а також частота їх прокручування на радіостанціях. Музикант може переглянути основні демографічні дані про своїх слухачів, такі як вік, стать та міста, в яких відтворюються пісні. Однак через політику конфіденційності Apple артист не зможе перехресно посилатися на два набори даних, тобто не можна, наприклад, подивитися, скільки людей віком від 18 до 25 років слухають один із треків музиканта Нью-Йорк.

Apple Music for Artists доступна як у браузері, так і в новому окремому додатку для iPhone. Є й нові метрики, такі як перегляди музичних відео, кількість щоденних слухачів (їх можна класифікувати по країні, місту чи пісні), а також детальніша інформація про плейлісти, до яких були додані пісні артистів, та їх позиції в цих плейлистах. Сервіс також інтегрований із Shazam: музиканти тепер можуть бачити інформацію про те, де найчастіше намагаються знайти пісні артиста.

Інші новини

Найкраща ціна