+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple випустила стабільну версію операційної системи macOS Catalina для макбуків та iMac

Apple випустила стабільну версію операційної системи macOS Catalina для макбуків та iMac

Apple випустила стабільну версію операційної системи macOS Catalina для макбуків та iMac. Новинка отримала низку нововведень і доступна як безкоштовне оновлення для актуальної ОС.

Однією з основних нововведень стала відмова від iTunes. Його замінять відразу три нові програми: Apple Music, Apple Podcasts та Apple TV. Їхня функціональність повністю розкривається назвами. Очевидно, в Купертіно вирішили не множити сутності без необхідності і створили окремі програми під різні завдання.

Ще однією зміною стала поява функції Sidecar, яка розширює робочий стіл Mac на планшет iPad. Одночасно його можна використовувати для введення, малюючи за допомогою Apple Pencil на сенсорному екрані. Це працює у всіх програмах, що підтримують стілус.

Інші функції, які варто згадати, це, наприклад, «Екранний час», «Сімейний доступ» та «Локатор». Перша дозволяє контролювати час роботи на ПК, друга дозволяє обмежувати ігри або Інтернет для дітей. Ну а третя дає можливість знайти Mac, iPad та iPhone, навіть якщо він «спить» або відключений від Мережі. Остання програма об'єднує можливості «Знайти iPhone» і «Знайти друзів».

Крім того, з'явилася повноцінна підтримка ігрового сервісу Apple Arcade, додаткові можливості браузера Safari, додатків «Фото» та «Пошта», підвищення безпеки загалом тощо.

Список підтримуваних ПК та ноутбуків виглядає так:

  • MacBook 2015 року або новіший;
  • MacBook Air та MacBook Pro 2012 або новіші;
  • iMac 2012 або більше;
  • iMac Pro 2017 року або більше;
  • Mac Pro 2013 або більше;
  • Mac mini 2012 року або більше.

Інші новини