+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple відновила використання людських ресурсів для обробки аудіозаписів команд та розмов з Siri

Apple відновила використання людських ресурсів для обробки аудіозаписів команд та розмов з Siri

Apple відновила використання людських ресурсів для обробки аудіозаписів команд та розмов з Siri, випустивши оновлення програмного забезпечення для iPhone.

Як повідомляє ресурс Ap News, компанія повідомляє про це користувачів під час встановлення оновлення iOS 13.2, і вони можуть вибрати варіант «Не зараз», щоб відмовитися від зберігання та обробки аудіозаписів. Користувачі також можуть вимкнути цю функцію в установках пристрою. За словами представників Apple, дані Siri не будуть пов'язані з Apple ID.

Нагадаємо, у липні нинішнього року Apple запідозрили в тому, що її працівники, найняті через субпідрядне підприємство, прослуховують особисті розмови та голосові команди користувачів.

У серпні компанія призупинила цю практику і вибачилася за використання підрядників замість машини. Незабаром вона повідомила про зміни, завдяки яким функція обробки аудіозаписів голосових команд працюватиме лише з дозволу користувача, а аудіодані слухатимуть лише співробітники Apple. Тепер ці зміни набули чинності.

Інші новини

Найкраща ціна