+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple скоригувала пошукові алгоритми в App Store

Apple скоригувала пошукові алгоритми в App Store

Apple скоригувала пошукові алгоритми в App Store на тлі побоювань розробників сторонніх додатків про неконкурентну поведінку компанії.

Про це розповіли віце-президенти компанії у розмові з The New York Times.

Видання проаналізувало дані, зібрані аналітичною компанією Sensor Tower з 2013 року, і з'ясувало, що в серпні 2019 року програми від Apple займали перші рядки щонайменше у 700 пошукових запитів у App Store. У Apple визнали, що багато власних програм компанії з'являються вище в пошуку, ніж додатки конкурентів, але це зроблено не спеціально.

У компанії кажуть, що програми Apple зазвичай мають більш високий рейтинг, ніж у конкурентів через високу популярність. Крім того, алгоритми іноді групують у результатах пошуку програми на ім'я розробника. Наприклад, разом з Apple Music під час пошуку могли з'явитися програми Garage Band, iTunes Remote та інші, вказує NYT.

У липні 2019 року Apple вирішила скорретувати цю функцію в App Store, щоб сторонні розробники не звинувачували компанію у навмисному підтасовуванні результатів, зазначає газета. Однак у Apple зазначають, що не змінювали алгоритми, а лише покращили їх.

У березні 2019 року Spotify поскаржилася в Єврокомісію на Apple, звинувативши компанію в монополізмі — Apple нібито просуває свої сервіси в App Store на шкоду стороннім проектам. В Apple ці звинувачення відкинули.

Apple представила App Store у 2008 році. Наразі на платформі представлено понад 2 млн додатків різних розробників, зазначає видання.

Інші новини

Найкраща ціна