+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Apple оголосила, що конференція розробників WWDC 2020 пройде у червні у вигляді онлайн-трансляції.

Apple оголосила, що конференція розробників WWDC 2020 пройде в червні у вигляді онлайн-трансляції

Apple оголосила, що конференція розробників WWDC 2020 пройде в червні у вигляді онлайн-трансляції, передає iphones.ru. Компанія відмовилася від звичного формату через спалах коронавірусу. На конференції представлять нові версії iOS, iPadOS, macOS, watchOS та tvOS.

”У червні цього року WWDC20 пропонує мільйонам талановитих та креативних розробників з усього світу отримати абсолютно новий досвід в онлайн-сфері”, - поділилися представники Apple на своєму офіційному сайті.

За даними видання The Verge, на перехід до онлайн-режиму компанію спонукала поточна епідеміологічна обстановка у світі. Так, за словами відділу маркетингу Apple, справа дійсно в актуальній ситуації у сфері охорони здоров'я. Також він зазначив, що в незабаром буде оголошено докладнішу інформацію.

Пандемія нового коронавірусу крокує планетою, і майже всі більш-менш великі заходи, конференції та виставки скасовуються, відкладаються або проводяться у вигляді трансляцій. Як і передбачалося, Apple також повідомила, що 31-а Всесвітня конференція розробників не відбудеться у звичному форматі.

WWDC 2020 пройде лише в онлайн-режимі, хоча купертинська компанія і обіцяє, що вона запропонує користувачам, пресі та розробникам найширший вибір цифрових матеріалів. Мільйони розробників зможуть отримати ранній доступ до майбутніх версій iOS, iPadOS, macOS, watchOS та tvOS, а також поспілкуватися з інженерами Apple, які створюють програмне забезпечення.

На конференції WWDC 2020 компанія обіцяє запропонувати творцям додатків новий багатий набір інструментів. Сьогодні у спільноті розробників Apple вже зареєстровано понад 23 млн осіб із 155 країн та регіонів. Докладніше про програму конференції поки не повідомляється — компанія обіцяє оприлюднити ці відомості в наступні місяці в електронних листах, у додатку Apple Developer і на сайті для розробників Apple.

На WWDC 2020 мають бути представлені версії операційних систем компанії: iOS, iPadOS, macOS і таке інше. Також можна очікувати на розвиток безлічі SDK і API в таких областях, як доповнена реальність, машинне навчання, здоров'я та фітнес, автоматизація будинку і так далі. Однак найцікавішим може стати анонс планів Apple щодо випуску настільних систем із власними процесорами ARM замість чіпів Intel x86 — принаймні, про це ходять наполегливі чутки.

Компанія Apple також оголосила, що передасть місцевим організаціям у Сан-Хосі суму $1 млрд для компенсації збитків, пов'язаних з переведенням конференції WWDC 2020 у новий онлайн-формат.

Інші новини