+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple iOS 13 - Apple представила нову версію мобільної операційної системи iOS

Apple iOS 13 - Apple представила нову версію мобільної операційної системи iOS

Apple представила нову версію своєї мобільної операційної системи iOS. За словами розробників, iOS 13 збільшена швидкість роботи деяких функцій. Наприклад, система розпізнавання осіб працює на 30%, оновлення додатків та системи «важать» на 50% менше, ніж раніше, а програми запускаються вдвічі швидше.

Основні нововведення iOS 13:

Темна тема оформлення

Темна колірна схема використовується у всій ОС та у вбудованих додатках. Цей режим зручний для перегляду вмісту при низькому освітленні. Сторонні розробники можуть додати темний режим до своїх програм.

Sign in with Apple

Ця функція дозволяє авторизуватися на сторонніх платформах за допомогою облікового запису Apple. Подібна система у Google з'явилася вже давно. У iOS 13 голос Siri став більш природним, а швидкі команди Siri підтримують пропозиції шаблонів автоматизації, з якими можна налаштувати набори дій для часто повторюваних ситуацій, таких як шлях на роботу або похід до тренажерного залу.

Нові «Нагадування»

У додатку «Нагадування» стало можливим відзначати інших користувачів — вони отримають повідомлення в iMessage. Також з'явилася панель швидкого введення, щоб додати завдання.

Свайпи у клавіатурі

У iOS 13 користувачі можуть набирати текст, не відриваючи палець від екрана. Поліпшено можливості редагування тексту: перегортання документів, переміщення курсору та вибір тексту тепер виконуються швидше і точніше, стверджують в Apple.

Нові інструменти для фото та відео

У iOS 13 можна перевернути відео в галереї, з'явилася функція автоматичного відтворення відео. Також додані розширені можливості для редагування відео та функція автоматичного приховування дублікатів фотографій.

«Здоров'я»

Додаток «Здоров'я» пропонує можливості регулярної перевірки рівня слуху, а також нові способи відстеження, візуалізації та прогнозування менструального циклу.

Геолокація

В оновленій ОС дозвіл на те, щоб поділитися даними про місцезнаходження, можна дати лише один раз. iOS 13 надсилатиме звіти про те, як і які програми використовують ці дані

Інші новини