+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple та SAP оголосили про розширення співпраці на ринку корпоративних рішень

Apple і SAP оголосили про розширення співпраці на ринку корпоративних рішень

Apple і SAP оголосили про розширення співпраці на ринку корпоративних рішень. Нова угода передбачає випуск спільних інструментів для розробки програмного забезпечення за допомогою доповненої реальності.

У рамках партнерства бібліотека для реалізації машинного навчання Apple Core ML інтегрується з інструментарієм SAP Cloud Platform SDK for iOS. Використовуючи можливості Apple Core ML, компанії зможуть створювати програми на платформі SAP Leonardo.

У новому етапі співпраці Apple та SAP акцент зроблено на доповнену реальність. Компанії зможуть задіяти цю технологію в iPhone і iPad для вирішення різних бізнес-завдань, таких як ремонт обладнання або управління запасами товарів на складах та полицях магазинів, передає агентство Reuters.

Була розширена інтеграція програмного забезпечення Apple та SAP. Основні нововведення:

  • Моделі машинного навчання можна буде завантажувати на iPhone та iPad для запуску на мобільних пристроях без підключення до Інтернету. Вони зможуть динамічно оновлюватися при підключенні до SAP Cloud Platform;
  • Мобільні програми SAP для систем SuccessFactors, Concur і SAP Asset Manager отримали вбудовану підтримку iOS. Вона також буде реалізована у ширшому спектрі продуктів, починаючи з рішень Ariba;
  • SAP збільшить кількість програм із вбудованою підтримкою комп'ютерної операційної системи macOS.

Ці кроки дають SAP «прямий доступ до всього хорошого на платформі iOS, а пристроям Apple — до багатого бізнес-середовища, яке має SAP по всьому світу»

Інші новини