+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apple, Google, Amazon та Zigbee Alliance займуться розробкою єдиного стандарту для роботи пристроїв розумного будинку

Apple, Google, Amazon та Zigbee Alliance займуться розробкою єдиного стандарту для роботи пристроїв розумного будинку

Мета проекту Connected Home over IP — спрощення розробки для виробників та підвищення сумісності пристроїв для «розумного» будинку між собою, мобільними додатками, хмарними сервісами та голосовими помічниками Alexa (Amazon), Siri (Apple), Google Assistant та іншими. /p>

Проект дозволить спростити розробку для виробників та підвищити сумісність між пристроями для споживачів.

Apple, Google, Amazon та Zigbee Alliance (об'єднує Comcast, IKEA, Samsung та інших) оголосили про створення робочої групи, яка займеться розробкою єдиного стандарту для роботи пристроїв «розумного» будинку. Про це говориться в спільній заяві компаній.

«Проект заснований на загальному переконанні, що пристрої для “розумного” будинку мають бути безпечними, надійними та сумісними між собою», - йдеться у повідомленні компаній.

Робоча група створить стандарт із відкритим вихідним кодом для розробки та впровадження нового уніфікованого протоколу зв'язку. Партнери запрошують виробників пристроїв та розробників технологій для «розумного» будинку приєднатися до проекту.

Спочатку група зосередиться на пристроях для «розумного» будинку, пов'язаних з безпекою — наприклад, датчиках диму, розетках та «розумних» замках, уточнює CNBC. Група планує представити перші напрацювання у 2020 році. Коли на ринку з'являться перші продукти, поки що невідомо.

Інші новини