+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Apache Software Foundation оголосила про перенесення всіх своїх проектів на GitHub

Apache Software Foundation оголосила про перенесення всіх своїх проектів на GitHub

Apache Software Foundation, яка вважається найбільшою у світі спільнотою з розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, оголосила про перенесення всіх своїх проектів на GitHub.

Насамперед для розвитку проектів Apache використовувалися дві системи контролю версій: централізована система керування версіями Subversion та децентралізована система Git. Однак у міру зростання популярності GitHub автори проектів та спільноти все частіше хотіли, щоб їхній код розміщувався в цьому сервісі, пояснили в Apache.

Наприкінці квітня 2019 року фонд завершив інтеграцію своєї інфраструктури з GitHub та перенесення на цей портал усіх своїх git-сервісів.

Йдеться про 350 проектів та 200 млн рядків коду. Доступ до них отримала широка спільнота GitHub, яка до кінця квітня 2019 року налічує понад 21 млн розробників, понад 2 млн компаній та організацій, а кількість репозиторіїв у сервісі перевищує 100 млн. До складу фонду Apache Software Foundation входять 700 членів та понад 7 тис. розробників, які пишуть код для проектів.

З 2014 року на GitHub були запущені дзеркала репозиторіїв Apache, доступні тільки для читання. У 2016 році фонд почав інтегрувати свої сервіси з репозиторієм та інструментами GitHub.

Наприкінці квітня 2019-го репозиторії GitHub переведені в розряд первинних і можуть використовуватися для внесення та рецензування змін. Власні git-сервіси Apache переведені на роботу як запасні дзеркала.

Передбачається, що використання GitHub замість власної інфраструктури допоможе Apache спростити роботу над проектами та задіяти вже звичні багатьом новим розробникам інструменти для передачі змін, обговорення та рецензування коду, а також дозволить організувати взаємодію з розробниками інших проектів

Інші новини