+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Антивірусні продукти ESET NOD32 стали швидше

ESET оголосила про завершення робіт, пов'язаних зі збільшенням швидкодії та оптимізацією алгоритмів роботи антивірусного ядра продуктів лінійки NOD32.

В опублікованому компанією прес-релізі повідомляється, що фахівці ESET провели глибоке дослідження методів аналізу файлів різних форматів, що використовуються, і суттєво модернізували механізм сигнатурної перевірки, реалізований у всіх продуктах NOD32.

Проведене експертами ESET порівняльне тестування на різних платформах Windows з налаштуваннями антивірусу "за умовчанням", показало, що швидкість перевірки даних різних форматів збільшилася в середньому на 29%, а час сканування файлів, що виконуються, скоротився на 50%.

Крім прискорення сканування файлів, на робочих станціях із встановленими антивірусними продуктами ESET скоротився час запуску операційної системи, а також збільшилася швидкість завантаження даних із Інтернету. Стверджується, що завантаження ПК з оновленим збиранням NOD32 Smart Security відбувається на 53% швидше, а час завантаження файлів скорочується на 46%. Користувачі антивірусних продуктів компанії, вражені результатами тестувань, можуть встановити випущені апдейти, скориставшись наявними в програмах засобами оновлень. , виявлені фахівцями вірусної лабораторії за допомогою технології раннього виявлення ThreatSense.Net у червні 2010 року. На першому рядку складеного експертами рейтингу міцно влаштувався шкідливий додаток Win32/Spy.Ursnif.A, що краде персональну інформацію, облікові записи з зараженого комп'ютера і відправляє їх на віддалений сервер. Троянська програма Win32/Agent, призначена для крадіжки особистих даних користувача, зайняла другу позицію у списку, а третьою по проникненню в Україні загрозою стало сімейство INF/Autorun.

Інші новини