+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Антивірус Dr.Web «заліковує» новий завантажувальний руткіт

Компанія "Доктор Веб" повідомила про випуск оновлених антивірусних модулів Dr.Web для Windows NT/2000/XP/Vista. Серед них - антивірусний сканер Dr.Web і антируткіт-драйвер Dr.Web Shield, що входить до його складу.

Оновлений Dr.Web Shield додає антивірусу Dr.Web унікальні можливості по лікуванню нового цілого класу руткітів, представником якого є BackDoor.MaosBoot, що з'явився наприкінці 2007 р. і привернув до себе особливу увагу на початку січня 2008 р. Ця троянська програма прописує себе в завантажувальний сектор жорсткого диска і забезпечує приховане встановлення свого драйвера в пам'яті. Руткіт-драйвер записано в останні сектори фізичного диска і, таким чином, не існує у вигляді файлу. Він забезпечує захист та приховування себе на диску. До цього часу лікування комп'ютера, ураженого цим завантажувальним руткітом, для антивірусних програм було неможливо. C виходом оновленого Dr.Web Shield антивірус Dr.Web став першим, хто гарантує його лікування. розробок компанії "Доктор Веб" випустив ще один оновлений модуль для однокористувацького антивірусного продукту Dr.Web для Windows - резидентний сторож SpIDer Guard. Ця ж версія SpIDer Guard увійде до складу Dr.Web Enterprise Suite 4.44.

У оновленому модулі SpIDer Guard для Windows NT/2000/XP/Vista усунено низку проблем, що виникали під час роботи модуля у складі Dr.Web Enterprise Suite. Крім того, усунуто падіння SpIDer Guard під час роботи з файлами у певних режимах, а також проблеми несумісності з плеєром iPod та деякими іншими пристроями. Внесено також невеликі зміни до графічного інтерфейсу резидентного сторожа, а також усунуті помилки при надсиланні нотифікацій електронною поштою або мережею.

Виправлені модулі доступні для автоматичного оновлення всім користувачам версії 4.44 Dr.Web для Windows. Всім користувачам версії 4.3, які ще не оновили свій антивірус, рекомендується завантажити дистрибутив версії 4.44 із сервера компанії «Доктор Веб» та встановити його. Перехід на версію 4.44 для всіх ліцензійних користувачів антивіруса Dr.Web безкоштовний.

Інші новини

Найкраща ціна