+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ANSYS представила рішення для моделювання динаміки систем тіл ANSYS Motion

ANSYS надала рішення для моделювання динаміки систем тіл ANSYS Motion

ANSYS представила рішення для моделювання динаміки систем тіл ANSYS Motion. Цей інструмент дозволяє розраховувати як тіла, що деформуються, так і недеформуються, в одній системі з урахуванням шарнірних і контактних взаємодій.

ANSYS Motion складається з чотирьох пов'язаних модулів: для завдань із твердими (недеформованими) тілами, пружними (деформованими) тілами, для розрахунку власних частот і форм коливань та вирішувача EasyFlex без етапу побудови сітки. Це дозволяє моделювати системи та механізми довільного ступеня деталізації, зазначили в ANSYS.

ANSYS Motion Car Toolkit

За словами розробника, автомобільні системи з безліччю деталей та взаємодій можна розраховувати за допомогою Car Toolkit. Цей набір інструментів дозволяє моделювати різні шаблони та підсистеми для аналізу руху та керування автомобілем, такі як гальмівна система, підвіска та кермо. Car Toolkit також містить бібліотеки елементів для моделювання шин.

Області застосування:

 • Характеристика підвіски та системи кермового керування транспортного засобу.
 • Визначення ходових якостей та керованості автомобіля, а також зворотного зв'язку з кермом.
 • Загальний аналіз транспортного засобу або аналіз підсистем.

ANSYS Motion Drivetrain Toolkit

За заявою розробника, Drivetrain – це набір інструментів для моделювання силових передач, включаючи зубчасті та гвинтові передачі, підшипники, вали та корпуси. Зокрема, розрахунок сил, що виникають у зубчастих передачах при коливаннях швидкості/навантаження, дозволяє оцінити вібраційні характеристики максимально наближені до реальних умов руху. У Drivetrain можна побудувати зубчасте зачеплення шляхом заповнення відповідних специфікацій для проектування зубчастих передач, а також проаналізувати похибки зачеплення для кожної зубчастої передачі (бічний зазор). Drivetrain надає доступ до каталогів підшипників від провідних виробників, дозволяє створювати геометрію зубчастої передачі з параметричних ескізів.

Області застосування:

 • Аналіз шуму та вібрацій редукторів електромобілів.
 • Аналіз шуму та вібрацій систем передач, включаючи епіциклічні.
 • Аналіз вібрацій та шуму рульових систем.
 • Аналіз впливу похибок передач у конструкції редуктора.

ANSYS Motion Links Toolkit

Багато механічних систем мають гнучкі елементи силової передачі, такі як ланцюги, гусениці та ремені. З'єднання між окремими ланками та контактна взаємодія між ланками та ланцюговою шестернею, шківами та роликами вимагають розрахунку безлічі елементів та визначення контактної взаємодії між ними. Chain/Track – це набір інструментів для швидкої автоматичної постановки задачі та наступного постпроцесингу.

Області застосування:

 • Гусенні системи в будь-яких гусеничних машинах, таких як екскаватори та бронемашини.
 • Ланцюгові передачі в різних машинах.
 • Всі види шківів, ремінних передач.
 • Системи транспортування матеріалів, наприклад, стрічковий конвеєр.
 • Ремені газорозподільного механізму в двигунах внутрішнього згоряння.

ANSYS Motion EasyFlex

EasyFlex – це набір інструментів у складі ліцензії ANSYS Motion для автоматичної побудови чисельної моделі без створення розрахункової сітки. У цьому програмному модулі можна розраховувати напружено-деформований стан пружних тіл, не маючи спеціальних знань про принципи та методи генерації розрахункової сітки. Таким чином, у користувача ANSYS Motion з'являється більше часу для вирішення поточних інженерних завдань, стверджують в ANSYS.

Область застосування — автоматичне моделювання пружних елементів у системах тіл із пропуском етапу генерації сітки.

Інші новини