+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ANSYS 2019 R2 - CADFEM анонсувала реліз інструменту інженерного моделювання

ANSYS 2019 R2 -  CADFEM анонсувала реліз інструменту інженерного моделювання

CADFEM повідомила про доступність релізу ANSYS 2019 R2.

ANSYS 2019 R2 — це інструмент інженерного моделювання наступного покоління, розроблений, щоб сприяти прискоренню цифрової трансформації. Оновлені функції актуальної версії прискорюють, упорядковують та спрощують цикл розробки продуктів, дозволяючи інженерам спільно працювати на всіх стадіях від ідеї до експлуатації. Представлена ​​версія дозволяє користувачам моделювати швидше за рахунок покращення інструментів пре- та постпроцессингу, підвищення продуктивності вирішувача та інтеграції програмних продуктів.

Зміни версії 2019 R2, зазначені Ansys:

 • оновлений інтерфейс користувача ANSYS Mechanical;
 • спрощене моделювання складної електроніки;
 • поліпшення робочого процесу ANSYS Fluent, які прискорюють побудову сітки «брудної» геометрії;
 • додаткові можливості роботи з матеріалами в Granta для аналізу міцності;

та інші оновлення.

3D-проектування

Як зазначили в Ansys, у представленому релізі ANSYS Discovery Live продовжує автоматизувати та спрощувати моделювання. Додано можливості моделювання проходження електричного струму; пов'язаних завдань, включаючи теплові деформації напруги; миттєвої перевірки та перебудови результатів топологічної оптимізації. Також додані:

 • Інтерактивна шкала для відображення результатів та покращені інструменти для уточнення рішення.
 • Beta-можливість, яка перетворює фасеткову геометрію результатів топологічної оптимізації в аналітичну CAD-модель для передачі в інші додатки.

ANSYS Discovery SpaceClaim включає безліч змін, у тому числі покращення роботи з моделями з узагальненою топологією, підтримку актуальних форматів файлів для імпорту та експорту, а також інструменти запису порядку побудови моделі та побудови зв'язків на ескізі, доступні у вигляді beta-опцій. Додаток SpaceClaim XL дозволяє ефективно переглядати, взаємодіяти та змінювати великі збирання без втрати продуктивності. Це доповнення можна завантажити з ANSYS Store.

ANSYS Discovery AIM включає додаткову вкладку для створення та візуалізації узагальненої топології для побудови конформної сітки. Інші поліпшення включають можливість завдання нелінійних пружин, які часто використовуються для моделювання муфт або опор в автомобілебудуванні.

Електромагнетизм

Додаткові можливості проектування та аналізу 5G і безпілотних пристроїв, у тому числі:

 • ANSYS HFSS SBR+ — прискорення моделювання радарних систем, що використовуються в ADAS, безпілотних автомобілях;
 • ANSYS HFSS TAU Flex — це технологія швидкого створення сітки для складних моделей.
 • ANSYS HFSS Auto mode — швидкий автоматичний режим завдання налаштувань рішення, необхідно вказати лише робочий діапазон частот.
 • RF desense — ефективний робочий процес для комплексного аналізу радіочастотних перешкод, стійкості до перешкод бездротових пристроїв.
 • Modelithics 3D Library — бібліотека тривимірних моделей компонентів HFSS (спільна робота ANSYS та Modelithics), містить готові моделі стандартних компонентів для моделювання систем бездротового зв'язку та 5G.

Вбудоване програмне забезпечення

За словами розробника, ANSYS SCADE Test у представленому релізі містить матеріали кваліфікації інструменту для всіх можливостей SCADE Suite з тестування, включаючи тестування на ПК, аналіз покриття моделі та тестування на цільовому обчислювачі. За даними на червень 2019 року SCADE Test для SCADE Suite готовий до кваліфікації:

 • DO-178C/DO-330 TQL-5
 • DO-178B.

І також готовий до сертифікації за:

 • ISO 26262 TCL3.
 • IEC 61508 T2 or EN 50128 T2.

З даними кваліфікаційними матеріалами можна уникнути тривалих та дорогих перевірок під час сертифікації та/або кваліфікації критично важливих систем, стверджують у Ansys.

Рішення SCADE для ARINC 661 дозволяють підвищити ефективність створення кадрів та об'єктів індикації до 40% завдяки SCADE Server Creator для ARINC 661. Ця програма, що оптимізує процеси створення та налаштування індикації відповідно до ARINC 661.

Аддитивне виробництво

ANSYS Additive Prep дозволяє будувати геометрію безпосередньо в ANSYS SpaceClaim, дає можливість вибирати орієнтацію друкованих деталей та створювати покращені геометрії підтримок. Карти орієнтації надають інформацію про кількість підтримки, тенденції до спотворення, а також час друку. Інструменти генерації підтримки стали легкими та швидкими у використанні.

Пошарова тетра-сітка в ANSYS Workbench Additive додана на додаток до симетрії для скорочення часу розрахунку для дзеркальних або повторюваних геометрій.

Також додані такі можливості:

 • враховувати навколишній порошок;
 • будувати на існуючій геометрії;
 • додавати етап термообробки після друку;
 • працювати з геометрією підтримок, що не мають товщини.

У ANSYS Additive Print покращено робочий процес, а робота зі STL-файлами для геометрії частин та підтримок стала зручнішою, підкреслили в Ansys.

Гідрогазодинаміка

Згідно з заявою розробника, розширено можливості оновленого інтерфейсу, що описує типовий процес побудови сітки для «брудної» геометрії (fault-tolerant workflow) у ANSYS Fluent. Він дозволяє виконувати гідрогазодинамічні розрахунки (CFD) швидше та з меншими витратами часу на навчання. В оновленому інтерфейсі для опису типового процесу використовується інструмент wrapper який створює шар сітки, що дозволяє приховувати поверхневі дефекти в геометрії, завдяки чому прискорюється побудова сіткової моделі на герметичній («брудній») геометрії. Цей інструмент особливо корисний у завданнях зовнішньої аеродинаміки автомобіля у випадку, коли кількість деталей велика і ручне чищення геометрії через це недоцільна. Спорудження сіток складних моделей, які раніше займали дні або навіть тижні, може виконуватися за годинник.

Інші зміни:

 • Оптимізовано механізми реакцій у ANSYS Chemkin-Pro, завдяки чому збільшено швидкість моделювання горіння без шкоди в точності вирішення.
 • Збільшилася продуктивність при розпаралелювання розрахунків повного циклу в двигуні внутрішнього згоряння (IC) в ANSYS Forte вдвічі.
 • Гібридна сітка в ANSYS Turbogrid економить годинник робітника часу при побудові сіток на складних моделях лопаток через відсутність необхідності визначати інтерфейси в зазорах між корпусом і вінцем.

Матеріали

В ANSYS Mechanical стала доступна база даних Granta Materials Data for Simulation. Вона пропонує швидкий доступ до даних про властивості матеріалу, необхідних для аналізу міцності і охоплює багато важливих класів матеріалів. Також у червні 2019 року Ansys анонсував продукт Granta CES Selector, що дозволяє підбирати оптимальний матеріал. Використовуючи CES Selector, за словами розробника, можна оптимізувати вибір матеріалу на етапі проектування.

Оптика

На думку розробника, ANSYS SPEOS дозволяє інакше поглянути на оптичне моделювання: можна виконувати моделювання освітлення для оптимізації та валідації оптичних систем багатодисциплінарного середовища. Через інтуїтивно зрозумілий, комплексний інтерфейс користувача ANSYS SPEOS можна виконувати перегляд результатів розрахунків з використанням обчислювальних ресурсів GPU. SPEOS розширює межі цифрової трансформації за допомогою інноваційних інструментів для проектування світловодів та зручного доступу до високопродуктивних обчислень (HPC). Його власний формат шифрування вбудовує оптичні властивості в дані, тим самим захищаючи інтелектуальну власність, що робить кооперацію між партнерами індустрії простіше. За рахунок вдосконалення моделювання лідара, необхідного компонента технічного зору транспортних засобів, SPEOS наближає революцію безпілотного транспорту.

Механіка твердого тіла, що деформується

ANSYS Mechanical у релізі 2019 R2 отримав оновлений інтерфейс. Як зазначили в Ansys, програмний продукт став простіше у використанні, покращено продуктивність та можливості кастомізації. Доданий інструмент пошуку команд. Достатньо ввести кілька символів у рядок пошуку, щоб виконати команду.

Додано бібліотеку властивостей матеріалів Granta Materials Data for Simulation, доступну безпосередньо з інтерфейсу Mechanical. Це інструмент вибору та призначення матеріалів, який працює також із існуючими бібліотеками. Додано Level set метод топологічної оптимізації в Mechanical, що задовольняє зростаючі потреби інженерів та дизайнерів. Додано розширені функції побудови високоякісної гекса-сітки для складних деталей, а також метод з'єднання оболонкових моделей.

Системне моделювання

ANSYS medini analyze повністю підтримує аналіз видів та наслідків відмов (FMEDA) на напівпровідниковому рівні, включаючи верифікацію даних покриття механізмів безпеки шляхом внесення несправностей. Це дозволяє відповідати вимогам стандарту ISO 26262:11 2018. Для аналізу надійності апаратних компонентів, medini analyze підтримує розрахунок інтенсивності відмов на основі даних із довідника IEC 61709. інтеграції medini analyze із системою керування конфігурацією користувача (SVN, git, PTC тощо).

У ANSYS Twin Builder розширено можливості, покращено процес вставки та редагування компонентів бібліотек Modelica у системну модель. Серед додатків підтримка функцій Undo/Redo (Скасувати/Повторити) та масиву з'єднувачів у діалоговому вікні. Крім того, продуктивність вирішувача в Twin Builder підвищено до 30 відсотків. Dynamic reduced-order model (ROM) builder підтримує моделі з необмеженою кількістю входів/виходів, реалізовані за допомогою методу сингулярного розкладання (SVD) та вибору його найбільш домінуючих режимів. Користувач також може побудувати у Dynamic ROM builder моделі з частковим вибором входів/виходів, стверджують у Ansys.

За допомогою можливості рендерингу на базі GPU можна в інтерактивному режимі працювати з моделями SPEOS і швидко отримувати результати в ANSYS VRXPERIENCE. За словами розробника, його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача дозволяє легко змінювати матеріали, кольори, освітлення або властивості точки огляду в процесі моделювання простою дією «drag and drop».

Програмний комплекс ANSYS VRXPERIENCE Sound додає до набору інструментів ще один вимір — моделювання акустики. За допомогою цього рішення можна прослуховувати і змінювати звук, що надходить з аудіозапису, CAE-системи або VR-середовища. ANSYS VRXPERIENCE Sound — комплексне рішення для аналізу звуку, вимірювання якості звучання та відтворення в 3D інтегрується з ANSYS Mechanical.

У платформі моделювання водіння ANSYS можна розраховувати ADAS-системи зі зворотним зв'язком та тестові сценарії автономного водіння за допомогою ANSYS VREXPERIENCE Driving Simulator за підтримки SCANeR. Можна проводити віртуальне тестування сценаріїв, безпосередньо підключаючись до пакетів VRXPERIENCE Headlamp, ANSYS VRXPERIENCE Sensors та ANSYS VRXPERIENCE HMI. VREXPERIENCE Driving Simulator за підтримки SCANeR знижує обсяг натурних випробувань та скорочує час виведення продукту на ринок шляхом тестування системи автономного водіння у цифровому середовищі, стверджують у Ansys.

Інші новини

Найкраща ціна