+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Анонсовано сімейство Windows Small Business Server 2011

Продукт компанії Microsoft, раніше відомий під кодовим ім'ям Aurora, тепер називається Windows Small Business Server 2011 Essentials. Програмне забезпечення надійде у продаж у першій половині 2011 року за ціною 545 доларів. Рішення орієнтоване на малі підприємства, які вирішили завести свій перший сервер. Windows SBS 2011 Essentials забезпечить захист інформації, допоможе організувати зберігання важливих даних та зручний віддалений доступ до них, гарантує тісну підтримку бізнес-додатків та доступність онлайнових сервісів, таких як Office 365, засоби для спільної роботи та системи CRM. Продукт підтримує до 25 користувачів і не передбачає використання клієнтських ліцензій доступу (CAL). Продукт можна буде придбати за 1096 доларів, а Приблизна ціна CAL-ліцензій складе 72 долари. Випуск продукту заплановано на грудень 2010 року, а у лютому наступного року OEM-виробники та збирачі систем представлять власні рішення на базі нової платформи. Windows Small Business Server 2011 Standard дозволить невеликим компаніям, які налічують до 75 користувачів, оцінити переваги новітніх серверних технологій класу підприємства. Функціональні можливості платформи включають щоденне автоматичне резервне копіювання сервера, організацію роботи з електронною поштою, доступ в Інтернет і до внутрішніх сайтів, віддалений доступ до даних, а також спільне використання файлів і принтерів. За способами ліцензування новий продукт не відрізняється від попередньої версії Windows SBS 2008 Standard і передбачає обов'язкове використання серверної ліцензії та клієнтських ліцензій CAL для кожного користувача.

Крім того, Microsoft також випустить пакет розширення Windows Small Business Server 2011 Premium Add-on, який забезпечить підтримку бізнес-додатків на базі SQL Server, а також надасть доступ до технологій Window Server 2008 R2. Інакше кажучи, пакет Premium Add-on включатиме додатковий екземпляр Windows Server 2008 R2 Standard і SQL Server 2008 R2 for Small Business і може використовуватися в поєднанні зі згаданими вище продуктами лінійки SBS 2011.

За словами представників Microsoft ще два продукти сімейства Windows Server знаходяться в розробці. У мережу вже вибігла певна інформація про нову версію Windows Home Server, відому під кодовим ім'ям Vail. Крім того, нещодавно на сайті Microsoft Connect з'явилася інформація про версію Windows Server Codename Breckenridge, яка може використовуватися власниками домашніх Windows-серверів ефективного управління та зберігання даних.


 

Інші новини

Найкраща ціна