+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Анонсована система штучного інтелекту Hieroglyph, що дозволяє налаштувати розпізнавання будь-яких документів, що засвідчують.

Анонсовано систему штучного інтелекту Hieroglyph, що дозволяє налаштувати розпізнавання будь-яких документів, що засвідчують

Hieroglyph — система штучного інтелекту, призначена для розпізнавання будь-яких документів, що використовуються у світі.

В основі Hieroglyph лежать власні наукові розробки компанії в галузі зорового інтелекту. Для вирішення задач детекції, класифікації та розпізнавання великої кількості типів документів у Hieroglyph застосовуються глибокі цілочисленні нейронні мережі.

Технологія обчислювально-ефективної зорової пам'яті в Hieroglyph, у свою чергу, заснована на побудові для зображень компактних описів, інваріантних до яскравих і просторових спотворень (включаючи проективні) у вигляді векторів багатовимірного метричного простору. Це особливо важливо для отримання високої якості розпізнавання при роботі з відеопотоком в мобільних додатках при невідомому освітленні.

Реалізована в Hieroglyph технологія синтезу вибірок для навчання нейронних мереж дозволяє додавати розпізнавання нових типів документів, маючи лише 2 зображення цього типу документа. Одне – для навчання системи, а друге – для перевірки результату.

Smart Engines представила технологію розпізнавання ієрогліфів. Її розробка стала можлива завдяки застосуванню глибоких розріджених дискретних нейронних мереж, які дозволяють розпізнавати понад 45 000 ієрогліфів на документах зі складним фоном та за різних умов освітлення. З них 20 941 китайська, 12 912 японських і 11 172 корейських ієрогліфів.

Як повідомили в Smart Engines, представлена ​​функціональність інтегрована в систему штучного інтелекту Hieroglyph, яка на рівні платформи підтримує розпізнавання 800+ типів документів, що засвідчують більш ніж 40 мовами. Це ID-картки, паспорти, права водія, візи та інші документи понад 170 країн світу. Розпізнавання ієрогліфічної писемності дозволило розширити потенційну користувальницьку аудиторію продуктів Smart Engines більш ніж на 1,5 млрд людей.

Розпізнавання ієрогліфів є складним науково-технічним завданням, у якому розробники штучного інтелекту мають справу з десятками тисяч символів, багато з яких трохи відрізняються один від одного. У процесі розробки фахівці Smart Engines змогли подолати важливий технологічний бар'єр і перейти від методів класичних OCR, розрахованих на розпізнавання символів на білому тлі на якісних сканах, до комп'ютерного зору, здатному розпізнавати ієрогліфи навіть у посвідченнях особистості у відеопотоці та на фотографіях.

«До складного пристрою самих ієрогліфів у нашому випадку додаються візуальні перешкоди, спричинені наявністю на зображенні фону у документа, та спотворення, зумовлені різною яскравістю освітлення та ракурсом зйомки. Нам вдалося створити спеціальну архітектуру нейронних мереж, яка забезпечує швидкодію та якість розпізнавання ієрогліфів у документах на рівні символів латинського алфавіту та кирилиці»

За словами розробника, представлена ​​технологія призначена для використання в процесах реєстрації, ідентифікації і верифікації користувачів в мобільних додатках і інтернет-сервісах банківського сектора, страхування, фінтеху, шерингової економіки, транспорту, телекома1 і т.д. розробникам доступні бібліотеки розпізнавання документів, що засвідчують Китаю, Гонконгу, Японії і Кореї для iOS, Android, Linux, Windows, macOS і Solaris. Протестувати розпізнавання китайських, японських та корейських ієрогліфів у відеопотоці та на фотографіях можна встановивши безкоштовний демонстраційний додаток Smart IDReader з Google play або App Store.

Інші новини

Найкраща ціна