+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Анонсований vGate 4.0, призначений для захисту від характерних для віртуальної інфраструктури загроз та контролю привілейованих користувачів.

Відбувся анонс продукту vGate 4.0, призначеного для захисту від характерних для віртуальної інфраструктури загроз та контролю привілейованих користувачів. Оновлений засіб захисту забезпечує повнофункціональну роботу з платформами віртуалізації VMware vSphere 6.5 і Windows Server 2016/Microsoft Hyper-V Server 2016, а також з новими компонентами керування, що входять до їх складу.

Для підвищення безпеки та стабільності роботи оновлено версії СУБД, бібліотек та модулів, що використовуються у рішенні. Доопрацьовано механізми реплікації даних, резервування та синхронізації налаштувань між серверами. Розширився перелік політик безпеки. У vGate R2 4.0 доступні два нові шаблони - відповідність "Захист інформації. Захист інформації при використанні технологій віртуалізації. Загальні положення" та відповідність стандарту VMware vSphere 6.5 Security Configuration Guide.

Одне з головних функціональних змін в vGate R2 4.0 – поява системи моніторингу подій безпеки. У продукті реалізовано функцію збору, фільтрації та обробки подій з об'єктів віртуальної інфраструктури. Вбудовані шаблони правил кореляції враховують основні загрози, характерні для віртуальної інфраструктури, а для створення правил користувача передбачений багатофункціональний майстер налаштування. Потрібну інформацію можна вивести на дашборди. В результаті користувач отримує зручний та гнучкий інструмент контролю стану безпеки віртуальної інфраструктури у реальному часі.

Для захисту інформаційних систем на базі VMware vSphere, що обробляють державну таємницю до рівня "цілком таємно", існує модифікація vGate-S, яка може застосовуватися в автоматизованих системах до класу 1Б включно.

 

Інші новини