+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Android 12 Developer Preview 3 вже доступний розробникам

Попередній перегляд розробника Android 12 Preview 3 тепер доступний для розробників

Android 12 Developer Preview 3 як і раніше орієнтований виключно на розробників – по крайней мере, до виходу першої бета-версії в наступному місяці. Відбувся випуск чергової великої збірки Android 12 Developer Preview 3, і в ній багато нововведень.

При цьому Android 12 DP3 - це невелике оновлення, в основному стосується стабільності і продуктивності. Однак цей випуск пропонує ряд інструментів для розробників додатків, призначених для поліпшення користувацького досвіду:

  • Багатший тактильний зворотний зв'язок. Android 12 вводить підтримку більш виразних ефектів, наприклад, на низькій частоті: сучасні вібраційні двигуни мають розширений робочий спектр, що дозволяє розробникам створювати більш інформативний тактильний зворотний зв'язок для UI-подій;
  • Більш гнучкі резервні копії.  Тепер розробники можуть встановлювати різні правила (включаючи вимоги до шифрування) для хмарного резервного копіювання даних і передачі пристроїв на пристрій — наприклад, великі файли можна виключити з першого способу, але включити в другий;
  • Новий стиль повідомлень про вхідні, вихідні та фонові дзвінки для забезпечення єдності та узгодженості всіх додатків для набору, відеодзвінків. Вони з'являються у верхній частині панелі сповіщень, підтримують кілька стандартних і користувацьких дій, а також можуть за бажанням містити аватари і дозволяти спеціальні стилі тексту і кольорові кнопки.
  • Інші зміни включають дозвіл стороннім додаткам повною мірою використовувати переваги датчиків камери Quad/Nine Bayer і поліпшення кодування відео. Є оптимізації продуктивності машинного навчання, а також можливість оновлення драйверів прискорювача ШІ без оновлення ОС – раніше ця ж функція була реалізована і для графічних драйверів.

Google планує випустити ще три бета-версії нової мобільної ОС, після чого - ще одну збірку, а потім, до кінця поточного року, надати першим щасливчикам можливість встановити Android 12 на пристрої Pixel і інші підтримувані смартфони. Журналісти 9to5Google встановили останнє оновлення Android 12 DP3 і зробили візуальні скріншоти всіх змін.

Темний режим тепер поширюється на включення спливаючих повідомлень у нижній частині екрана

В Android посиланнями можуть ділитися не тільки браузери, але і деякі додатки, а ОС пропонує вибрати, в якому додатку їх відкривати. Android 12 додасть функцію «перевірених посилань» — ОС тепер відкриває їх безпосередньо в програмах, для яких вони призначені, без діалогового вікна «відкрити за допомогою». Решта посилання відкриваються прямо в браузері, якщо тільки користувач вручну не прив'язав деякі з них до своїх додатків. це зменшить кількість непотрібних діалогових вікон

Google серйозно переробив віджети. З'явилося нове меню, рекомендації, а також закруглені кути для самих віджетів. Можливо, власники Android-смартфонів не почнуть використовувати їх частіше, але вони будуть гармонійніше виглядати з іншими елементами ОС.

Інші новини

Найкраща ціна