+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

AMD випустила оновлення корпоративного програмного забезпечення AMD Radeon Pro Software for Enterprise

AMD випустила оновлення корпоративного програмного забезпечення AMD Radeon Pro Software for Enterprise

AMD випустила оновлення корпоративного програмного забезпечення AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2. Драйвер дозволить більш ефективно використовувати віддалені робочі місця (а ця практика швидко набирає популярності, оскільки забезпечує більшу гнучкість у проектній роботі) та підвищити продуктивність у найбільш використовуваних професійних додатках.

Графіка Radeon Pro покликана спростити робочий процес як для штатних, так і для віддалених співробітників. З новим програмним забезпеченням AMD Radeon Pro Software for Enterprise вона дозволяє повною мірою використовувати переваги нових можливостей, у тому числі й сервіс AMD Remote Workstation. За допомогою віддаленого доступу до робочої станції AMD Radeon Pro WX 4100 він забезпечує доступ до прискореної роботи графічного процесора з будь-якої точки практично без зниження продуктивності.

Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 забезпечує універсальну підтримку найважливіших робочих програм у сфері дизайну та розробки продукту. З моменту запуску програми сертифікації AMD Day Zero AMD Radeon Pro Software має понад 750 сертифікатів незалежних постачальників програмного забезпечення та сумісне з оновленням Windows від 10 травня 2019 р.

Окрім цього, Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 забезпечує власникам відеокарт Radeon Pro високу продуктивність при одночасному виконанні великої кількості завдань, у тому числі вимагають високих навантажень.

Інші новини