+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon запустила акцію для користувачів, у рамках якої пропонує знижку у розмірі $10 в обмін на доступ до історії браузера покупців

Amazon запустила акцію для користувачів, в рамках якої пропонує знижку у розмірі $10 в обмін на доступ до історії браузера покупців

Amazon Assistant відстежуватиме веб-активність користувачів, включаючи посилання та вміст сторінок.

Amazon запустила акцію для користувачів, в рамках якої пропонує знижку у розмірі $10 в обмін на доступ до історії браузера покупців. Для участі в акції користувачам необхідно додати до веб-браузеру помічник Amazon Assistant — інструмент для порівняння цін Amazon з цінами в інших інтернет-магазинах.

Для роботи помічнику необхідний доступ до web-активності користувачів, включаючи посилання та деякий вміст сторінок. Як пояснює компанія, ці дані необхідні поліпшення товарів та послуг. Однак Amazon може використовувати їх з іншою метою, зазначає агенція Reuters.

«Ці дані часто використовуються для тренування моделей машинного навчання з метою покращення націлення реклами, — Але в США немає жодних обмежень на використання таких даних».

За даними браузерів Google Chrome та Mozilla Firefox, помічником Amazon Assistant користуються понад 7 мільйонів клієнтів.

Компанія не пояснює, як саме використовує зібрані за допомогою помічника дані. Як запевнили в Amazon, компанія серйозно ставиться до конфіденційності користувачів і дотримується політики Amazon Assistant, в якій зазначено, що дані збираються на тих web-сайтах, «де представлені відповідні продукти та сервіси». Відповідно до політики, користувачі також можуть вимкнути певні функції асистента, крім того, Amazon пов'язує дані браузингу з обліковим записом користувача лише у випадку, якщо помічник активний.

Інші новини

Найкраща ціна