+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon Web Services запустив сервіс DevOps Guru

Веб-сервіси Amazon запускають службу DevOps Guru

Компанія Amazon Web Services (AWS) запустила DevOps Guru, яка дозволяє автоматично виявляти проблеми додатків і давати рекомендації щодо їх виправлення. Багаторічний досвід створення, масштабування та обслуговування програм збору та аналізу даних за допомогою машинного навчання (ML) дозволив AWS створювати спеціалізовані моделі MН для виявлення, виправлення та запобігання проблем, перш ніж вони стануть значущими для споживача.

Якщо ви знайдете щось незвичайне, що вказує на перебої в роботі або збої в обслуговуванні, наприклад, підвищений рівень помилок, затримки та виснаження ресурсів, вони позначаються за допомогою служб сповіщень Amazon SNS та інструментів інтеграції партнерів. Потім DevOps Guru оцінює потенційні наслідки і причини проблеми, а також дає конкретні рекомендації щодо їх виправлення. Це дозволяє користувачам уникати холодних перезапусків при кожному виникненні проблеми і підвищувати доступність своїх додатків.

Клієнти оплачують свої дані про продуктивність з інших послуг AWS погодинно, залежно від типу послуги + дзвінки DevOps Guru API оплачуються окремо. DevOps Guru в даний час доступний в Сіднеї і Сінгапурі, Токіо, Північній Вірджинії і Огайо, штат Орегон, а також в Ірландії, Франкфурті і Стокгольмі. AWS заявляє, що послуга буде доступна в інших хмарних регіонах в найближчі місяці.

Інші новини

Найкраща ціна