+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon повідомила про придбання розробника програмного забезпечення для регулювання витрат та митного оформлення транскордонних постачань

Amazon повідомила про придбання розробника програмного забезпечення для регулювання витрат та митного оформлення транскордонних поставок

Amazon повідомила про придбання технологічного стартапу INLT. Це дозволить Amazon допомогти американським торговим компаніям спростити та здешевити імпорт товарів до Сполучених Штатів. Сума угоди не розголошується.

Фірма INLT, в офісах якої у Лос-Анджелесі та Філадельфії працюють близько десяти співробітників, розробляє програмне забезпечення для регулювання витрат та митного оформлення транскордонних поставок. Amazon повідомила, що технологія хмарних обчислень INLT буде надалі запропонована її клієнтам.

«INLT — це розумна, винахідлива команда, яка допомагає компаніям спростити та знизити вартість імпорту товарів у США, — заявив представник Amazon. — Ми раді працювати з нею над створенням наступного покоління рішень для її клієнтів та партнерів Amazon із продажу».

Amazon прагне розширити сервіси, пропоновані продавцям, і додати інструменти для складних процесів транскордонного продажу, які комерсанти в основному повинні були до цього регулювати самостійно.

Компанія повідомила, що вже закрила угоду і підтвердила, що INLT продовжить обслуговувати своїх існуючих клієнтів.

В онлайн-базі даних Crunchbase зазначено, що INLT є компанією початкового рівня, яка востаннє залучала інвестиції у розмірі $1 млн у квітні 2018 року.

Інші новини