+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon пропонує $25 кожному, хто погодиться пройти цифрове 3D-сканування

Amazon пропонує $25 кожному, хто погодиться пройти цифрове 3D-сканування

Незвичайний спосіб стати власником подарункової 25-доларової картки запропонував гігант електронної комерції Amazon. Для цього будь-якому покупцеві достатньо провести цифрове 3D-сканування свого тіла.

Захід проводиться в рамках програми Amazon Real World Image Study нью-йоркським стартапом Body Labs, придбаним Amazon два роки тому. Основна сфера діяльності Body Labs – 3D-візуалізація.

В останні роки частка Amazon на ринку моди значно зросла. Згідно з дослідженням Coresight Research, компанія Джефа Безоса в даний час є найуспішнішим продавцем одягу в США. Вона є власником власної торгової марки та сервісу передплати одягу.

На сторінці реєстрації нового сервісу йдеться про те, що Amazon зробить 3D-скани, фотографії та відео учасників дослідження у звичайному та в «облягаючому» одязі. Також потрібно заповнити опитувальник.

Одночасно здійснюються виміри зростання та ваги. Як запевняє компанія, зібрані дані «призначені виключно для внутрішніх досліджень» і не будуть використовуватись у маркетингових цілях. Сканування проводитиметься в одному з офісів Amazon у Нью-Йорку протягом 30 хвилин, після чого кожен доброволець отримає 25-доларову подарункову картку компанії.

Інші новини

Найкраща ціна