+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Amazon анонсувала Sidewalk – новий протокол бездротового зв'язку для пристроїв інтернету речей

Amazon анонсувала Sidewalk – новий протокол бездротового зв'язку для пристроїв інтернету речей

Amazon анонсувала новий протокол бездротового зв'язку для пристроїв інтернету речей. Він покликаний замінити Wi-Fi і Bluetooth при підключенні до малопотужних «розумних» приладів. Технологія дістала назву Sidewalk.

Для роботи цієї мережі вибрано частотний діапазон 900 МГц, щоб максимально збільшити зону бездротового сигналу для IoT-пристроїв. Заявлено охоплення до 1,5 км залежно від розташування базової станції та кінцевого пристрою.

У Amazon стверджують, що технології потрібно менше потужності, ніж Wi-Fi. Детальні технічні характеристики рішення не розкриваються.

До кінця вересня 2019 року компанія протестувала Sidewalk на устаткуванні в Лос-Анджелесі, але терміни запуску технології не назвала. Amazon має намір підготувати технічну документацію та набір правил для взаємодії пристроїв, щоб розробники могли використовувати систему у майбутніх продуктах.

У 2020 році Amazon обіцяє випустити GPS-трекер для собак, який послужить розробникам основою для створення подібних гаджетів, що працюють у мережі Sidewalk. Такі прилади будуть сповіщати власників, коли їхня домашня тварина залишила певну зону.

Крім «розумних» нашийників, Amazon бачить у Sidewalk можливість використання у поштових скриньках, які повідомлятимуть користувачів про отриману кореспонденцію

Ми думаємо, що вона буде гарною для відстеження речей, підтримки всього в актуальному стані, але насамперед вона збільшить відстань, на якій ви можете керувати простими, недорогими, легкими у використанні пристроями, — заявив старший віце-президент за пристроями та сервісам Amazon

Інші новини