+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Altium оголосив про інтеграцію Altium 365 з Z2Data

Altium оголосив про інтеграцію Altium 365 з Z2Data

Altium, LLC (ASX: ALU), світовий лідер у галузі програмного забезпечення для розробки електроніки, оголосив про свою інтеграцію з Z2Data, одним з найбільш комплексних рішень з управління ризиками в ланцюжку постачання електроніки.

Ця інтеграція надасть користувачам Altium 365 прямий доступ до широкого ланцюжка поставок та бази даних компонентів Z2Data, що дозволить їм підвищити стійкість у галузі проектування, забезпечення відповідності вимогам та закупівлям.

Спираючись на велику базу даних Z2Data, що містить понад мільярд електронних компонентів, користувачі Altium 365 отримають доступ до детальної інформації про компоненти, починаючи від базових резисторів і закінчуючи складними інтегральними схемами. Ці дані, отримані безпосередньо від виробників, забезпечують точність та надійність, надаючи інженерам та спеціалістам із закупівель єдину платформу для управління ризиками в ланцюжку поставок.

"Світ електроніки, як і раніше, дуже чутливий до ланцюжків поставок компонентів після нестачі COVID, і ми дуже раді тому, що можемо допомогти нашим клієнтам отримати цінну інформацію завдяки цій інтеграції між Z2Data і Altium 365", - говорить Анант Авва, генеральний директор і старший віце -Президент. Президент Cloud Platform у Altium. «Це партнерство спростить робочі процеси, знизить ризики та підвищить відповідність вимогам протягом усього життєвого циклу продукту. Однак ми робимо більше, щоб забезпечити більш глибоке розуміння та повне відстеження компонентів для реалізації ініціатив щодо забезпечення відповідності в організаціях за допомогою Z2Data's Advanced». Пакет Insights. Для наших клієнтів це означає швидший вихід на ринок, зниження витрат та впевненість у тому, що ми зможемо розширити межі інновацій. Я дуже натхненний можливостями, які це відкриває для наших клієнтів».

«Ми дуже раді співпрацювати з Altium, щоб покращити якість управління ланцюжками поставок для клієнтів Altium 365. Будь то старіння, нормативні чи геополітичні проблеми, командам потрібні інноваційні способи вирішення проблем, що ростуть», — каже Мохаммад Ахмад, президент і генеральний директор Z2Data. "Це починається з отримання доступу до потрібних даних. Велика база даних Z2Data надасть командам інформацію, необхідну для прийняття своєчасних та обґрунтованих рішень щодо стратегії розробки продуктів". 

Інтеграція запропонує:

  • Комплексне охоплення даних: пориньте в докладні специфікації деталей, етапи життєвого циклу, відповідність RoHS і REACH і, що найважливіше, ексклюзивний алгоритм оцінки деталей Z2Data.
  • Управління ризиками . Власний 6-бальний алгоритм оцінки деталей Z2Data виходить за межі базових принципів. Він враховує такі важливі елементи, як прогнози старіння, використання кількох джерел, дотримання вимог, технологічні зрушення, доступність ринку і навіть ризики виробника, що дає повну картину для прийняття обґрунтованих рішень.
  • Безкоштовний пакет: Ексклюзивна пропозиція для безкоштовного пошуку до 150 деталей, включаючи докладні специфікації деталей, дані життєвого циклу, статус RoHS та REACH, а також загальну оцінку деталі, розраховану на основі власного алгоритму оцінки Z2Data.
  • Преміум пакет: розширений пакет, який надає користувачам доступ до всього, що є в безкоштовному пакеті, а також до важливої ​​інформації про електронні компоненти, включаючи параметричні дані з безліччю атрибутів, інформацію про життєвий цикл, перевірки відповідності, оцінки ризиків, оцінки виробників та , що найважливіше, власну власність Z2Data. Алгоритм оцінки деталей із 6 пунктів, що дозволяє приймати обґрунтовані рішення в одному інтегрованому рішенні.

Altium продовжує робити революцію у сфері розробки електроніки, прагнучи поєднати всі аспекти проектування електронних продуктів для реалізації в єдиній екосистемі. Ця інтеграція з Z2Data наголошує на прагненні Altium надати комплексне, інтуїтивно зрозуміле рішення, призначене для інженерів-електронників, фахівців з експлуатації, закупівель та ланцюжків поставок. Такий підхід сприяє безперешкодній координації та дає можливість клієнтам Altium приймати обґрунтовані рішення протягом усього життєвого циклу розробки продукту.

Інтеграція Z2Data буде доступна цієї весни.

Інші новини