+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

The Alliance Intelligent Cloud – Renault-Nissan-Mitsubishi спільно з Microsoft оголосили про запуск хмарної платформи на базі Microsoft Azure

The Alliance Intelligent Cloud - Renault-Nissan-Mitsubishi спільно з Microsoft оголосили про запуск хмарної платформи на базі Microsoft Azure

Renault-Nissan-Mitsubishi спільно з Microsoft оголосили про запуск The Alliance Intelligent Cloud - нову хмарну платформу на базі Microsoft Azure. Вона дозволить встановлювати підключені сервіси в автомобілі, що продаються майже на 200 ринках, де присутні учасники альянсу. The Alliance Intelligent Cloud працюватиме на базі Microsoft Azure з використанням технологій штучного інтелекту (ІІ) та інтернету речей. Глобальна хмарна платформа Microsoft Azure дозволить безпечно керувати даними, які отримують з підключених автомобілів. Згодом на їх основі у компанії планують розробляти та надавати інтелектуальні сервіси.

Глобальний віце-президент підрозділу Alliance Connected Vehicles сказав: «Сьогодні ми запускаємо платформу для підключених транспортних засобів, яка дозволить трансформувати цифровий досвід клієнтів Renault, Nissan та Mitsubishi. Результатом нашої співпраці з Microsoft стала потужна та перспективна платформа для підключених автомобілів. На основі масштабу та розмірів Альянсу ми створили хмарну платформу, яка задає темпи розвитку в нашій галузі».

«Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi – наш давній партнер, перший стратегічний партнер платформи Microsoft Connected Vehicle, – зазначив виконавчий віце-президент та президент з глобальних продажів, маркетингу та операційної діяльності Microsoft. – Сьогоднішній запуск Alliance Intelligent Cloud дасть змогу вивести на ринок нове покоління підключених транспортних засобів, що працюють на базі Microsoft Azure».

Першими автомобілями, що використовують Alliance Intelligent Cloud, стануть нові покоління моделей Renault Clio та Nissan Leaf, що продаються в Європі та Японії. Також це перші моделі автомобілів, які використовують платформу Microsoft Connected Vehicle, які стануть доступними широкому колу споживачів.

Автомобілі, які використовують The Alliance Intelligent Cloud, отримають перевагу завдяки безперешкодному доступу до інтернету, що дозволить проводити розширену дистанційну діагностику, безперервне розгортання нових програмних продуктів, оновлення ПЗ нарівні із забезпеченням доступу до інформаційно-розважальних сервісів.

Інші новини

Найкраща ціна