+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Alibaba Group опублікувала фінансові результати за підсумками першого кварталу фінансового року

Alibaba Group опублікувала фінансові результати за підсумками першого кварталу фінансового року

Alibaba Group опублікувала фінансові результати за підсумками першого кварталу фінансового року, що завершився 30 червня. Згідно з офіційною інформацією, у звітному періоді виручка підрозділу Alibaba Cloud зросла до позначки 7,78 млрд юанів, що приблизно дорівнює $1,1 млрд. Незважаючи на уповільнення темпів зростання в цьому сегменті, показники хмарного напряму збільшилися на 66 % у річному обчисленні. /p>

Зазначається, що виручка Alibaba Cloud вийшла на річний рівень у $4,5 млрд, що все ж таки значно скромніше за показники Google ($8 млрд) і деяких інших хмарних гігантів. На хмарному ринку Alibaba зосередилася на «раціоналізації продуктів та послуг», а також інструментах безпеки, аналітики та штучного інтелекту.

Четвертий за величині провайдер хмарних послуг не надав докладних даних про продаж у публічному та приватному сегментах, але повідомив, що у річному обчисленні продажу приватним клієнтам підскочили на 250%.

За підсумками першого кварталу скоригований збиток хмарного підрозділу Alibaba до вирахування податків, відсотків по позикових коштах та амортизації (EBITA) дорівнював 358 млн юанів, що приблизно дорівнює $50,8 млн. Операційний збиток Alibaba Cloud в річному обчисленні скоротився до 1 5 млрд юанів (близько $213 млн).

Незважаючи на те, що хмарний бізнес Alibaba все ще не становить особливої ​​загрози для найбільших гравців цього ринку, особливо за межами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, він продовжує неухильно зростати.

Інші новини

Найкраща ціна