+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Активація ліцензії програмного забезпечення Symantec

Активація ліцензії програмного забезпечення Symantec

Для активації програмного забезпечення Symantec необхідно мати ключ активації програмного забезпечення (файл розширення SLF) або в деяких випадках код активації. Даний файл (ключ) необхідно завантажити на порталі MySymantec у розділі Licensing. Для завантаження на порталі MySymantec ключа активації необхідно мати авторизований обліковий запис.

Порядок отримання ключів активації Symantec через портал:

  1. Перейти на портал Symantec https://support.symantec.com/
  2. Вибрати розділ MySymantec та пройти авторизацію
  3. Вибрати вкладку “Licensing”
  4. Вибрати потрібне програмне забезпечення або прив'язати нову ліцензію до вашого облікового запису (кнопка “Add Product”)
  5. Отримати/завантажити ключ

Порядок завантаження програмного забезпечення Symantec:

  1. Так само зайти та авторизуватися на порталі MySymantec
  2. Вибрати вкладку “Downloads” / “Software Downloads“
  3. Вибрати версію та завантажити програмне забезпечення

Типи ліцензій Symantec

Придбати ліцензії на програмне забезпечення Symantec можна у п'яти різних формах:

Постійна ліцензія

Ліцензія (право) на необмежений термін використання програмного забезпечення. Технічна підтримка є обов'язковою та купується окремо від ліцензії. Після закінчення терміну дії підтримки доступ до оновлень програмного забезпечення буде припинено.

Тимчасова ліцензія (підписка)

Надає право використовувати програмне забезпечення протягом обмеженого часу. Можливі варіанти 1, 2, 3 роки. за замовчуванням включає технічну підтримку на весь термін використання.

Ліцензія на продовження або придбання додаткової технічної підтримки

Надає право отримувати оновлення на програмне забезпечення, а також користуватися послугами технічної підтримки Symantec протягом усього терміну дії підтримки. Обсяг та якість послуг залежить від рівня підтримки.

Ліцензія на перехід з конкурентного рішення

Надає можливість придбати постійну ліцензію на програмне забезпечення Symantec на особливо вигідних умовах. Для цього необхідно мати ліцензію на аналогічне програмне забезпечення від іншого виробника.

Ліцензія на апгрейд

Надає право на апгрейд програмного забезпечення Symantec, для яких технічна підтримка закінчилася більш ніж 60 днів тому. Ліцензія включає поновлення дії підтримки на наступний період.

Програми ліцензування Symantec

У рамках кожної програми ліцензування клієнту присвоюється індивідуальний номер Symantec (End User Customer Number), за допомогою якого можна переглядати інформацію про всі чинні та прострочені ліцензії, а також технічну підтримку. Для максимально повного задоволення потреб різних типів організацій Symantec пропонує кілька програм ліцензування, які дозволяють отримати оптимальну вартість володіння та ефективно керувати ліцензіями на програмне забезпечення.

Business

Розроблено спеціально для малих та середніх компаній, яким необхідно швидко та без додаткових зобов'язань придбати невелику кількість ліцензій для роботи в межах однієї країни

Corporate

Програма Corporate передбачає спеціальні пропозиції для середніх та великих компаній при великих закупках, прозору методологію ціноутворення для будь-яких обсягів та додаткові переваги, пов'язані з централізованим придбанням.

Government & Academic

Програма Symantec Government & Academic призначена для урядових установ та освітніх організацій, надає оптимальний спосіб придбання програмних продуктів Symantec та послуг з підтримки та обслуговування.

Інші новини

Найкраща ціна