+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Агентство з кібербезпеки закликало розробників подумати про перехід з версій Python 2.x на новішу гілку 3.x

Агентство з кібербезпеки закликало розробників подумати про перехід з версій Python 2.x на новішу гілку 3.x

Агентство з кібербезпеки Великобританії закликало розробників подумати про перехід з версій Python 2.x на новішу гілку 3.x у зв'язку з майбутнім припиненням підтримки Python 2, запланованим на 1 січня 2020 року.

Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC) як основні причини відмови від старої гілки назвав ризики безпеки та можливий злам коду в існуючих додатках. Агентство опублікувало у своєму блозі короткий опис найбільш привабливих функцій Python 3, а також список інструментів для зручного переходу, наприклад, Can I Use Python 3, 2to3, Six та ін.

За словами представників агентства, компанії, які не здійснили перехід з Python 2.x на Python 3, може спіткати участь Equifax або жертв WannaCry.

«Вимикач WannaCry є класичним прикладом того, що може статися, якщо ви запустите непідтримуване програмне забезпечення, — зазначає агентство. — Вирішуючи подальше використання Python 2 після закінчення терміну підтримки, ви приймаєте на себе всі ризики, пов'язані з використанням непідтримуваного програмного забезпечення за наявності більш безпечної версії».

Незважаючи на зусилля команди Python, спрямовані на перехід розробників на нову гілку, значна кількість користувачів, як і раніше, віддає перевагу застарілому випуску 2.x.

Інші новини