+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

AfterShot Pro 3: найкращі знімки, ще швидше

Нові функції AfterShot Pro 3

Підтримуючи репутацію найшвидшого редактора фотографій на ринку, AfterShot Pro 3 отримав нові функції та покращення, які дозволяють побудувати роботу з фотозображеннями на професійному рівні.

Нове! Алгоритм коригування експозиції Highlight Recovery Algorithm.< /b> Завдяки принципово новому алгоритму двигун коригування експозиції тепер зберігає більше деталей і тонів на засвічених зображеннях RAW, гарантуючи чудову якість фотографії.

— Нове! Гнучкий механізм додавання водяних знаків. Захищайте авторське право на свої фотографії під час публікації в інтернеті, рекламуйте свою роботу за допомогою розширеного інструментарію для створення та додавання водяних знаків на фотографії. Наносите водяний знак на окремі знімки або обробляйте пакетно групи фотографій. AfterShot Pro 3 дозволяє налаштовувати розмір, кут нахилу, розташування, прозорість та інші характеристики водяних знаків.

— Нове! Інструментарій ретушування Blemish Removal & Correction. Заощаджуйте час, швидко вносячи коригування у фотозображення, які зберігаються як окремий шар і не змінюють оригінальний знімок безпосередньо в AfterShot Pro 3, не експортуючи знімок для обробки у спеціалізованому редакторі, як Photoshop або PaintShop Pro.

— Нове! Вбудована бібліотека шаблонів Preset Library. Отримайте доступ до безкоштовних шаблонів преміальної якості, ретельно відібраних та постійно оновлюваних зусиль співробітників Corel Photo. Відтворіть популярні зразки художньої обробки фотографій або застосовуйте вбудовані шаблони як перший крок при створенні унікального зображення. Ви також можете коригувати шаблони, створюючи власні варіанти, та поділитися своїми результатами із спільнотою.

— Нове! Засоби розробки інструментів коригування викривлень об'єктивів Lens Correction Development Kit. Більше немає необхідності чекати на появу потрібного модуля розширення — створюйте та ділитесь з спільнотою власними засобами коригування об'єктивів, що особливо важливо для фотографів, які використовують рідкісні або новітні «скла». Просто дотримуйтесь інструкцій, зберігайте профіль, а потім завантажуйте його в AfterShot Pro 3. — Нове! Динамічне та модульне оновлення профілів фотокамер. Нова версія AfterShot Pro 3 тепер ще швидше пропонує нові та оновлені профілі RAW. Завдяки модульній системі доставки новий профіль стає доступним для завантаження безпосередньо з програми, як тільки наша команда розробників закінчує над ним працювати — більше немає необхідності чекати на чергове оновлення, щоб отримати профіль нового фотоапарата.

— Нове та покращене! Розробка та завантаження модулів розширення, що підключаються. Нова вбудована система управління модулями розширень Plugin Manager, що підключаються, дозволяє оперативно знаходити і встановлювати плагіни. Оптимізуйте роботу за допомогою безкоштовних модулів, створених членами нашої спільноти, знайомтеся з функціоналом преміальних модулів (наприклад, популярного GradFilter Pro), отримуйте найсвіжіші новини про плагіни в єдиному робочому просторі. Крім того, розробники модулів мають доступ до нашого унікального програмного інтерфейсу роботи з RAW та засобів розробки, що дозволяють створювати плагіни професійної якості, що використовують всю потужність движка AfterShot.

Інші новини