+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe випустила у продаж програми Photoshop Elements 2020 та Premiere Elements 2020, які оснащені новими можливостями на базі штучного інтелекту

Adobe випустила у продаж програми Photoshop Elements 2020 та Premiere Elements 2020, які оснащені новими можливостями на базі штучного інтелекту

Adobe навчила ІІ розфарбовувати чорно-білі фото і не тільки

Adobe випустила у продаж програми Photoshop Elements 2020 та Premiere Elements 2020, які оснащені новими можливостями на базі штучного інтелекту. Як повідомляється, спрощені програми отримали низку функцій, які дозволяють новачкам легше редагувати фото та відео високої якості.

На відміну від великих версій програм, Photoshop Elements і Premiere Elements розраховані на недосвідчених користувачів, а також тих, кому не потрібні професійні комбайни. Крім того, їх можна купити один раз, на відміну від повного пакету, який поширюється на місячну передплату.

Нові можливості дозволяють виділити об'єкт або людину для вставки його в іншу фотографію натисканням лише однієї кнопки. ІІ під назвою Сенсей дозволяє це зробити набагато швидше, ніж раніше. Також система дозволяє легко відрегулювати ефект, який ховає проблеми шкіри на фото.

Більше того, Photoshop Elements 2020 може самостійно колорізувати фотографії, застосовуючи ту чи іншу палітру для знімка. Тепер не потрібно вручну підбирати кольори та стежити за накладенням. А ще система навчилася самостійно прибирати шуми та зернистість на картинці.

Для обробки відео доступна функція автоматичного розташування тегів на відео, що прискорює процес пошуку потрібного файлу в каталогах. А для початківців у додатках є п'ять нових уроків.

Інші новини