+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe попередила деяких клієнтів про те, що вони не можуть використовувати старі версії програм Creative Cloud

Adobe попередила деяких клієнтів про те, що вони не можуть використовувати старі версії програм Creative Cloud. Adobe заборонила використовувати старі версії Photoshop та Premiere Pro через суд із сторонньою компанією

Adobe попередила деяких клієнтів про те, що вони не можуть використовувати старі версії програм Creative Cloud. На це звернули увагу журналісти AppleInsider.

«Нещодавно ми припинили випуск деяких старих версій програм Creative Cloud. За умовами угоди, у вас немає ліцензії на їх використання. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви продовжите використовувати ці версії програмного забезпечення, ви можете отримати претензії від третіх осіб», - заявила Adobe у листах користувачам.

Такі звернення отримали власники підписок на застарілі Lightroom Classic, Photoshop, Premiere та Animate.

Швидше мова йде про суперечку між Adobe і розробником Dolby Labs.

У розмові з AppleInsider представники Adobe підтвердили справжність листа. За їхніми словами, компанія перестала працювати з деякими старими версіями програм Creative Cloud, а їхні користувачі отримали посібник з оновлення до останніх авторизованих версій.

В Adobe не уточнили назву компанії, з претензіями якої можуть зіткнутися користувачі. Представники Adobe у Twitter пояснили, що не коментуватимуть цю ситуацію через судовий розгляд.

Вони також нагадали, що надалі клієнти зможуть завантажувати лише дві останні версії програм Creative Cloud.

На думку AppleInsider, Adobe має на увазі розбір з розробником Dolby Labs. Компанія звинувачує Adobe у продажу продуктів із використанням технологій Dolby Labs без ліцензійних виплат.

До створення сервісу передплати Creative Cloud Adobe продавала своє програмне забезпечення на дисках і звітувала про їх кількість Dolby Labs для визначення розміру ліцензійних виплат. Після того, як компанія перейшла на систему підписки, Adobe перестала звітувати про всі продажі і не виплачувала частину роялті, що належить Dolby Labs, йдеться в позові.

Інші новини