+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представила мобільну камеру Photoshop Camera з функціями ІІ

Adobe представила мобільну камеру Photoshop Camera з функціями ІІ

Камери у смартфонах та соціальні мережі докорінно змінили спосіб створення та обміну контентом для людей з будь-яким рівнем навичок. І хоча індустрія дуже сильно просунулась в апаратній області, програмне забезпечення для зйомки на смартфоні, як вважає Adobe, залишає бажати кращого. Компанія переконана, що має відповідь у вигляді Photoshop Camera — безкоштовної програми камери з функціями ІІ, яка допоможе користувачам розповісти свою унікальну історію.

Adobe стверджує, що програма переосмислює можливості фотозйомки на смартфоні та приносить «магію Photoshop» прямо на етап захоплення кадру. В даний час ПЗ доступне тільки у вигляді попередньої версії (бажаючі можуть зареєструватися на офіційному сайті) для пристроїв на базі iOS та Android, а повноцінний запуск відбудеться 2020 року.

«У Adobe велика історія виведення на ринок революційних рішень для творчих людей. І протягом останніх кількох років ми використовували можливості штучного інтелекту (ІІ) для надання дивовижних функцій творчій спільноті за допомогою Adobe Sensei, нашої платформи та інфраструктури ІІ. Ми створили Photoshop Camera в якості програми, в основі якої лежить Sensei в рамках нашого прагнення надати кожному потужні творчі інструменти , включаючи Photoshop. За допомогою Photoshop Camera і Photoshop Express ми розширюємо вибір інструментів для творчості, що використовують чари Photoshop< em>», — написали розробники.

За допомогою Photoshop Camera можна знімати, редагувати та обмінюватися фотографіями та моментами – як природно обробленими, так і творчо переосмисленими за допомогою різних інструментів та ефектів. Завдяки Adobe Sensei програма здатна розпізнавати об'єкти на фотографії та надавати рекомендації, а також автоматично застосовувати складні функції в момент зйомки (наприклад, застосовувати оптимізації для портретів, пейзажів, автопортретів, фотографій єдині тощо), одночасно зберігаючи оригінальний знімок. Як стверджують розробники, ПЗ також розуміє технічний зміст фотографії (тобто динамічний діапазон, тональність, тип сцени, області обличчя) та автоматично застосовує складні перетворення на основі цього.

Також камера обіцяє можливість встановлення «лінз» — передустановок та ефектів, створених відомими художниками та впливовими людьми. Adobe називає Photoshop Camera – важливим етапом розширення платформи Creative Cloud на максимально широку аудиторію. Судячи з усього, програма після повноцінного запуску буде розповсюджуватися безкоштовно.

Інші новини

Найкраща ціна