+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe показала інструмент виділення об'єктів на основі ІІ для Photoshop

Adobe показала інструмент виділення об'єктів на основі ІІ для Photoshop

Adobe оголосила, що у Photoshop 2020 буде додано ряд нових інструментів на основі штучного інтелекту. Одним із таких виступає інтелектуальний засіб виділення об'єктів, який покликаний полегшити завдання, особливо для початківців у Photoshop.

В даний час об'єкти неправильної форми можуть бути виділені на зображеннях за допомогою інструментів "Ласо", "Чарівна паличка", "Швидке виділення", "Фонова гумка" та інших. Але часом виділити точно об'єкт буває вкрай складно, так що багато новачків зазвичай роблять цю процедуру грубо, особливо якщо є фон, а краї нечіткі (наприклад, шерсть тварин або волосся людей). Тим не менш, за допомогою нового інструменту впоратися з цим завданням буде набагато простіше.

У відеоролику на своєму каналі YouTube компанія Adobe показала новий інструмент у дії, наголосивши, що в його основі лежать алгоритми штучного інтелекту компанії під загальною назвою Sensei AI. Як можна бачити на відео, весь процес здається дуже простим і легким: все, що потрібно зробити користувачеві, це обвести об'єкт цілком, і він буде виділений автоматично (щось подібне вже реалізовано в Photoshop Elements 2020).

Напевно точність результату варіюватиметься від фотографії до фотографії, проте якщо інструмент справді працюватиме як рекламується, це безперечно буде дуже корисною функцією, яка спрощує життя навіть професіоналам.

Інші новини