+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Photoshop для iPad отримав безліч негативних відгуків через відсутність повного набору функцій графічного редактора, доступних на настільних ПК

Adobe Photoshop для iPad отримав багато негативних відгуків через відсутність повного набору функцій графічного редактора, доступних на настільних ПК

Adobe Photoshop для iPad  отримав безліч негативних відгуків, в основному через відсутність повного набору функцій графічного редактора, доступних на настільних ПК. Компанія вважає, що вона зробила все правильно, але не змогла донести до громадськості, що мине деякий час, перш ніж професіонали зможуть повною мірою перенести свої робочі процеси на планшет.

Adobe виступила на своїй конференції MAX 2019, щоб представити довгоочікуваний Photoshop для iPad, який є адаптацією настільної програми для сенсорного введення та цифрового пера. До речі, одночасно компанія пообіцяла перенести на планшет Apple ще один свій популярний інструмент — редактор векторної графіки. Illustrator.

Нова програма побудована на основі того ж коду, що і «справжній Photoshop», і володіє багатьма функціями, що найчастіше використовуються. Однак, професіонали думають, що все це не відповідає створеному ажіотажу – це призвело до негативних відгуків. На момент написання рейтинг Photoshop для iPad в магазині додатків становив 1,5 зірки з 5. 

Хоча не дивно, що перша версія програми не має такої ж кількості функцій, як настільна версії, деякі користувачі звернулися до Твіттера, щоб висловити своє розчарування. Загальна думка полягає в тому, що Adobe надто багато обіцяла і не дала в результаті, пропустивши багато функцій, які вже присутні в інших програмах для iPad.

Як видно з багатьох твітів та оглядів, дизайнери очікували, що Adobe чудово впорається з перенесенням оточення Photoshop на iPad. Натомість вони були здивовані, виявивши, що компанія представила те, що можна охарактеризувати як недороблену роботу, яка не може включати плагіни, серед багатьох інших обмежень.

Після хвилі негативної реакції головний менеджер з продуктів Adobe Скотт Бєльський (Scott Belsky) теж вирушив до Твіттера, щоб захистити продукт. Він зазначив, що компанія вирішила створити програмне забезпечення з мінімально необхідними функціями, а потім розвивати його, що неминуче призведе до великого шляху, коли більшість людей відчує, що можливості занадто обмежені для їхньої роботи.

Пан Бельський стверджує, що тримати додаток у розробці, поки він не досягне функціональної рівності з програмним забезпеченням, розробленим за три десятиліття, було б набагато менш продуктивно. Суть у тому, що краще починати з таких основ як ідеальна підтримка. PSD і дружній до планшета інтерфейс користувача, перш ніж додавати більш просунуті функції. Однак він все ж таки визнав, що Adobe не впоралася із задоволенням очікувань суспільства.

Малоймовірно, що компанія в найближчому майбутньому перенесе всі функції з настільного Photoshop в мобільний додаток, і деякі зазначили, що Photoshop для iPad може мати більший успіх, якщо буде продаватися лише як супутня програма. Інші вважають, що просити 10 доларів на місяць за сумнівний привілей доступу до цього програмного забезпечення ускладнює продаж людям, які інакше змирилися б з обмеженнями.

Інші новини