+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Photoshop для iPad - Adobe випустила Photoshop для планшетів iPad

Adobe Photoshop для iPad - Adobe випустила Photoshop для планшетів iPad

Adobe випустила Photoshop для планшетів iPad — графічний редактор можна завантажити в App Store як безкоштовну ознайомлювальну 30-денну версію. Adobe Photoshop працює під операційною системою iPadOS і сумісно з Adobe Photoshop для Windows та macOS, тому користувачі можуть синхронізувати свою роботу, якщо є передплатником Adobe Creative Cloud (CC).

Це великий крок на шляху перетворення мобільних платформ із сенсорними екранами на повноцінний робочий інструмент. Втім, поки що немає чимало навіть ключових функцій настільної версії, які Adobe обіцяє перенести в майбутніх випусках. Перша версія Photoshop для iPad концентрується на основних інструментах для компонування елементів та ретушування, які були спеціально оптимізовані для роботи за допомогою сенсорного введення та цифрового пера Apple Pencil.

«Ми лише починаємо. У майбутніх версіях ми збираємося покращити наші інструменти, що використовуються для пензлів, масок, уточнення країв та вибору смарт-об'єктів. Крім того, ми хочемо спростити доступ до пензлів та шрифтів у Creative Cloud, — повідомила компанія. — Якщо у вас вже є підписка на Adobe Photoshop, просто увійдіть у систему і почніть працювати».

За допомогою Adobe Photoshop для iPad можна працювати з повноцінними файлами PSD, які автоматично синхронізуватимуться на всіх пристроях, здійснювати точне виділення за допомогою інструментів «Лассо» та «Швидке виділення», використовувати кисть для створення маски різних частин фотографії з метою створення складних композицій, а також для видалення небажаних елементів за допомогою штампу та ретуші.

Також доступні розширені опції керування виділенням на кшталт розмиття кордонів, інструменти керування шарами та панель інструментів. Контекстно-залежний інтерфейс користувача Adobe Photoshop для iPad дозволяє зосередитися на полотні і відображає тільки необхідні  панелі та інструменти, а не все поспіль. Додаток також не зменшує роздільну здатність вихідних файлів PSD.

Що стосується пристроїв, що підтримуються, Adobe Photoshop працює на iPad Air 2, iPad Mini 4, iPad 9,7" 5-го і 6-го покоління, а також на всіх варіантах iPad Pro. Підтримується цифрове перо Apple Pencil 1-го і 2-го покоління: Звичайно, iPad повинен працювати під керуванням iPadOS 13.1 або пізнішої версії.

Інші новини

Найкраща ціна