+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe виправила 82 вразливості у продуктах Acrobat та Acrobat Reader, Experience Manager та Download Manager

Adobe виправила 82 вразливості у продуктах Acrobat та Acrobat Reader, Experience Manager та Download Manager

Adobe виправила 82 вразливості у продуктах Acrobat та Acrobat Reader, Experience Manager та Download Manager. Варто зазначити, що цього місяця Adobe не випускала жодних оновлень у рамках «вівторка виправлень», як це зазвичай робить компанія.

Оновлення Acrobat Reader вирішило 68 проблем, у тому числі багато вразливостей, пов'язаних з пошкодженням пам'яті, читанням та записом за межами буфера, використанням після звільнення тощо. Деякі вразливості можна експлуатувати для виконання довільного коду та розкриття інформації.

/p>

У системі керування контентом та медіаданими Experience Manager Adobe було виправлено близько 10 вразливостей, експлуатація яких дозволяє зловмиснику отримати несанкціонований доступ до середовища Experience Manager організації. Також було виправлено одну вразливість міжсайтового виконання сценаріїв (XSS), яка дозволяла отримати доступ до конфіденційної інформації.

У програмі Download Manager для Windows компанія Adobe виправила вразливість підвищення привілеїв, пов'язану з небезпечними дозволами.

За словами представників Adobe, поки не відомо про будь-які атаки, які використовують дані вразливості.

Інші новини