+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Acrobat Pro: Adobe зробила інструмент для роботи з PDF ще більш доступним

Adobe Acrobat Pro: Adobe зробила інструменти pdf ще доступнішими

Adobe зробила інструменти smart PDF ще доступнішими. Тепер 7-денний безкоштовний пробний період допоможе ознайомитися з особливостями продукту: протягом 14 днів після його закінчення підписку можна скасувати з повним поверненням коштів.

Acrobat Pro об'єднує всі інструменти, необхідні для роботи з PDF-файлами на настільному комп'ютері, мобільному пристрої та у переглядачі. Ці інструменти дозволяють створювати та редагувати, об'єднувати та розділяти документи, перетворювати їх в інші формати, організовувати співпрацю, збирати підписи та коментарі онлайн. Підписка надає вам доступ до цих та багатьох інших функцій та оновлень, допомагаючи залишатися в тренді та використовувати новітні технології Adobe для розумного вирішення знайомих проблем.

За допомогою ліцензії Acrobat Pro можна перетворити будь-який документ на формат PDF, включаючи веб-сторінки та файли Microsoft Office. Крім того, продукт дозволяє розпізнавати текст в відсканованих паперових документах, а потім перетворювати їх в PDF. При цьому PDF-файли легко конвертуються в інші формати. Крім того, продукт дозволяє легко вставляти адаптовані відео, шифрувати, стискати і захищати файли паролями в пару кліків.

На відміну від Acrobat Reader, acrobat pro дозволяє не тільки відкривати та переглядати PDF-файли, але й редагувати їх. Не потрібно переводити документи в інший формат – можна відразу вносити зміни в будь-які елементи: текст, таблиці та зображення.

Навіть якщо члени команди знаходяться в різних куточках земної кулі, буде зручно спільно працювати над проектами онлайн. Спільний доступ до PDF-файлу та збір коментарів за допомогою Acrobat Pro набагато простіше, ніж надсилання електронних листів із вкладеннями та об'єднання файлів, отриманих від різних одержувачів. Просто надішліть посилання на PDF іншим учасникам проекту. Натиснувши на неї, вони зможуть відкрити, вивчити і прокоментувати документ. І ви побачите нотатки в режимі реального часу. При цьому тег @mention дозволить зв'язуватися з окремими коментаторами, гнучко керуючи робочим процесом.

За допомогою Adobe Acrobat Reader для смартфонів і планшетів Android та iOS ви можете безперешкодно працювати з PDF-файлами та взаємодіяти зі своєю командою, навіть якщо у вас немає комп'ютера поблизу. Підписавшись на Acrobat Pro, мобільні користувачі можуть легко редагувати текст у документах, працювати зі списками, змінювати форматування, повертати зображення та змінювати їх розмір кількома дотиками.

Інші новини

Найкраща ціна