+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Acrobat AI Assistant допоможе користувачам краще зрозуміти складні електронні документи

Adobe Acrobat AI Assistant допоможе користувачам краще зрозуміти складні електронні документи

Acrobat AI Assistant – це новий генеративний діалоговий механізм на базі штучного інтелекту, глибоко інтегрований у робочі процеси Reader та Acrobat. AI Assistant приносить генеративний штучний інтелект у маси, відкриваючи нову цінність інформації, що міститься у більш ніж 3 трильйонах PDF-файлів у всьому світі.

"Незалежно від того, чи йдеться про сплату податків, спільну роботу над контрактами або створення та обмін дослідницькими роботами, Acrobat є надійною платформою для PDF-файлів", - сказав Абхігян Моді, старший віце-президент Adobe Document Cloud. «Acrobat AI Assistant дає мільярдам людей можливість перейти від читання документів до спілкування, дозволяючи їм швидко та легко отримувати цінну інформацію, форматувати та обмінюватися контентом із усіх видів цифрових документів».

Підвищення продуктивності за допомогою AI Assistant для різних типів документів

Функції Acrobat AI Assistant дають користувачам можливість продуктивніше працювати зі своїми PDF-файлами та документами в інших форматах, включаючи Word, PowerPoint, стенограми зборів та багато іншого.

  • AI Assistant  : Спілкуйтеся зі своїми PDF-файлами та іншими документами. AI Assistant рекомендує питання, які базуються на змісті PDF-файлу, і відповідає на питання про те, що знаходиться в документі, через інтуїтивно зрозумілий діалоговий інтерфейс.
  • Генеруюче резюме  . Отримайте швидке уявлення про зміст довгих документів за допомогою коротких оглядів у зручних для читання форматах. 
  • Інтелектуальні цитати  . Спеціальна система атрибуції Adobe та власний штучний інтелект генерують цитати, тому клієнти можуть легко перевірити джерело відповідей AI Assistant. 
  • Зручна навігація  . Клікабельні посилання допомагають клієнтам швидко знаходити потрібну інформацію у довгих документах, щоб вони могли зосередити свій час на вивченні та діях з найважливішою інформацією. 
  • Привабливий контент  . Об'єднайте та відформатуйте інформацію у вигляді основних висновків та тексту для електронних листів, презентацій, блогів, звітів та багато іншого. Кнопка «Копіювати» спрощує створення та обмін цікавим контентом.
  • Повага до даних клієнтів  . Функції AI Assistant у Reader та Acrobat регулюються протоколами безпеки даних, і ніякий вміст документів клієнтів не зберігається та не використовується для навчання AI Assistant без їхньої згоди. 

За допомогою Acrobat AI Assistant працівники розумової праці можуть узагальнювати висновки та дії з довгих стенограм нарад, а аналітики можуть швидко виявляти та ділитися головними висновками у дослідницьких звітах. Викладачі та студенти можуть створювати навчальні посібники. Відділи продажів можуть швидко знайти ключову інформацію в технічній документації для запитів пропозицій і дізнатися про больові точки клієнтів, щоб використовувати їх у своїх стратегіях та презентаціях. Споживачі можуть легко знайти таку інформацію, як умови гарантій у довгострокових контрактах та угодах.

Acrobat AI Assistant був запущений на ПК та у веб-версії Acrobat у лютому у вигляді бета-версії. Adobe впроваджує Acrobat AI Assistant на всі поверхні разом з мобільними та веб-розширеннями.

Acrobat AI Assistant тепер доступний у бета-версії на мобільному пристрої Acrobat Reader з голосовими командами, що дозволяє клієнтам використовувати свій голос, щоб ставити запитання AI Assistant, узагальнювати документи та багато іншого. Завдяки новій мобільній програмі Acrobat AI Assistant надає важливу інформацію та аналіз інформації, де б не знаходилися користувачі, а також дозволяє їм легко створювати високоякісний контент для електронних листів, навчальних посібників, публікацій у блогах та багато іншого, розмовляючи зі своїми телефонами.

Acrobat AI Assistant також доступний через існуючі розширення Acrobat для Google Chrome та Microsoft Edge, що дозволяє ще більшій кількості користувачів миттєво перейти від веб-пошуку до розуміння та дії. Незалежно від того, чи проводите ви дослідження з шкільної теми або нової бізнес-ідеї, більшість людей починають з пошуку в Інтернеті, і більшість найбільш цінної інформації, яку вони знаходять в Інтернеті, живе у форматі PDF. Acrobat AI Assistant надає користувачам Chrome та Edge швидкі відповіді та огляди у зручних для читання форматах, при цьому користувачам навіть не доводиться залишати браузер.

Як і інші функції Adobe AI, Acrobat AI Assistant був розроблений відповідно до процесів Adobe AI Ethics і має обмеження, що дозволяють усім клієнтам – від приватних осіб до найбільших підприємств – можуть впевнено використовувати ці функції. Під час роботи зі сторонніми LLM компанія Adobe застосовує незалежний підхід, вибираючи найкращі у своєму класі технології, які підходять для широкого спектру сценаріїв використання клієнтів. Adobe забороняє LLM проводити навчання на основі даних клієнтів Adobe. 

Повний спектр можливостей Acrobat AI Assistant доступний клієнтам з безкоштовним Reader або платним Acrobat для індивідуальних планів при покупці нової додаткової передплати AI Assistant. Ціни на ранній доступ до додаткової передплати на AI Assistant починаються з $4,99 на місяць і доступні до 5 червня 2024 року. Плани підписки на Acrobat AI Assistant доступні для настільних комп'ютерів та в Інтернеті англійською мовою та іншими мовами. AI Assistant у Reader Mobile (бета-версія) доступний безкоштовно англійською мовою протягом обмеженого часу безпосередньо в мобільному додатку Reader.

Інші новини

Найкраща ціна