+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe запускає службу технічної підтримки для України

Київ, 20 вересня 2010 року  – Представництво Adobe Systems повідомляє про початок роботи служби технічної підтримки для України.

 
З вересня поточного року кожен ліцензійний користувач Adobe може звернутися до служби технічної підтримки компанії, зателефонувавши за номером 0 800 301 800 (вхідні дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно з тарифами операторів мобільного зв'язку) або, направивши своє звернення на електронну пошту  ukraine_support@adobe.com.
 
Для розгляду запиту користувачеві необхідно вказати найменування придбаного продукту (пакету), а також його серійний номер.
 
>
Служба технічної підтримки допоможе суттєво прискорити та спростити процес розгортання програмного забезпечення Adobe, мінімізувати тимчасові та ресурсні витрати, пов'язати користувача з провідними технічними та ліцензійними фахівцями компанії. для виконання цілей та завдань, що реалізуються за допомогою комп'ютерних програм Adobe. Служба технічної підтримки допоможе з конфігуруванням придбаних продуктів, використанням їх повного функціоналу, передачею ліцензій від одного підприємства іншому, переходом на нові версії програмного забезпечення.

 

Данило Ключников, директор Adobe Systems в Україні зазначив: «Із запуском акції -70% на українські версії пакетів та окремих програм, лише протягом поточного року кількість ліцензійних користувачів Adobe збільшилася. ніж утричі в порівнянні з минулим роком. Ми раді, що тепер наші клієнти зможуть безперешкодно, а головне безкоштовно користуватися послугами служби технічної підтримки*».
 
* - у країнах Європейського Союзу та США за послуги зв'язку стягується плата.Наприклад, у США вартість звернення за телефоном до служби технічної підтримкиAdobe становить $39.

Інші новини

Найкраща ціна