+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe випустила третю версію пакету Lightroom

Нова версія забезпечує більш високу якість зображень, більшу продуктивність та оптимізує робочий процес фотографів

Сан-Хосе, Каліфорнія, 8 червня 2010 року - Компанія Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) сьогодні повідомила про доступність програмного забезпечення Adobe® Photoshop® Lightroom® 3 для Windows® та Macintosh. Це невід'ємний інструмент для роботи з цифровими фото, за допомогою якого фотографи зможуть швидко систематизувати, обробляти та демонструвати свої фотографії, використовуючи єдину програму. Бета-версія цієї програми була вперше представлена ​​у жовтні 2009 року; у фінальній версії Lightroom 3 реалізована принципово нова архітектура, яка ефективніше використовує нові бібліотеки для роботи із зображеннями та представляє найпотужніший двигун для обробки RAW файлів, з інструментами шумоподавлення та підвищення різкості для забезпечення найвищої якості зображення. Програмний продукт Lightroom 3 з підтримкою 64-бітових обчислень включає нові функції, що оптимізують робочий процес фотографа і передбачають численні варіанти публікації, а також підтримку DSLR відеофайлів і на деяких моделях камер можливість управління фотозйомкою з комп'ютера.

" Бета-версія Lightroom 3 була завантажена з нашого сервера більше 600 000 разів, в результаті чого ми отримали від професійних фотографів і фотолюбителів величезну кількість найцінніших відгуків про роботу цього рішення, - каже Кевін Коннор, віце-президент з управління продукцією у підрозділі Digital Imaging, Adobe - Відкритий діалог з нашими користувачами дозволяє продовжити оптимізацію та вдосконалення Lightroom і допомагає нам розробляти та пропонувати найкращі інструменти для створення високоякісні зображення. Ми раді, що стільки користувачів з нетерпінням чекали на появу фінальної версії, щоб скористатися всіма новими функціями, над якими ми працювали весь цей час".

Публічна бета-версія дозволила відточити нові функції Lightroom 3
< p>Додаток Lightroom 3 був спроектований заново для забезпечення максимальної продуктивності та розробки більш чуйного інтерфейсу.Розширена функціональність Lightroom 3 забезпечує фотографам багаті можливості.Зображення завантажуються практично моментально;додаток оснащено новим, ще більш інтуїтивним інтерфейсом для імпорту зображень: з'явилася можливість попереднього перегляду папок за замовчуванням, завдяки чому користувачі отримують швидкий доступ до сортування та пошуку зображень, щоб краще відповідати робочому процесу сучасного фотографа, в Lightroom 3 реалізована можливість імпорту та систематизації відеофайлів DSLR, а також на ряді фотоапаратів Nikon та Canon підтримується керування зйомкою з комп'ютера.

Новий ультрасучасний інструментарій для роботи із зображенням допомагає фотографам досягати найкращих результатів. Luminance і Color Noise Reduction, що не мають собі рівних інструментів, допомагають домогтися ще більш чистого зображення при зйомці з високим рівнем ISO або при обробці фотографій з малою витримкою, при цьому зберігається деталізація вихідного матеріалу. Функція автоматичної корекції аберації Automatic Lens Correction дає можливість значно покращити результати зйомки різними об'єктивами, дозволяє застосовувати відповідні профілі, що допомагають усунути небажані геометричні спотворення, хроматичні аберації та ефекти віньєтування, які виникають на зображенні під час використання більшість об'єктивів. Крім того, у розпорядженні користувачів тепер є новий інструмент, що дозволяє коригувати вертикальну та горизонтальну перспективи, додаткові налаштування, що дають можливість по-новому стилізувати фотографії, а також три нові стилі віньєтування та ефект Grain, що забезпечують фотографіям більш природний вигляд.

< h5>Lightroom 3 розширює можливості демонстрації зображень

У новій версії з'явилися нові сервіси для експорту фотографій, у тому числі реалізовано можливість публікації колекцій на онлайн ресурсах. Користувачі Flickr® тепер зможуть одним кліком миші синхронізувати свої фотоколекції в Lightroom та онлайн профіль, а інтеграція з іншими онлайн-ресурсами для зберігання фотографій здійснюється за допомогою додаткових модулів, що підключаються. Шаблони, що настроюються, забезпечують додаткову гнучкість при друку зображень, а нові функції для створення водяних знаків дозволяють змінювати текст, розмір, місцезнаходження та стиль знака, забезпечуючи професійним фотографам та фотоаматорам ще більше можливостей для надання зображення ексклюзивності. Додаток Lightroom 3 тепер також включає можливість експорту слайдшоу у вигляді відеофайлів з можливістю додавання аудіодоріжки і заголовків. процесорами Intel®, або Microsoft® Windows® 7, Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate або Enterprise, або Windows XP з Service Pack 3, з процесором Intel® Pentium® 4, 2 Гб оперативної пам'яті та екраном з роздільною здатністю 1024×768 пікселів.

Детальнішу інформацію про можливості рішення, правила оновлення, інформацію про ціну та локалізацію наведено за адресою www.adobe.com/products/photoshoplightroom.

Інші новини

Найкраща ціна