+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe випустила нові версії Photoshop, InDesign, Illustrator, Dreamveawer CC

На минулій конференція MAX корпорація Adobe повідала, що після майже 10-річної історії пакетів Creative Suite вирішила повністю зосередитися на своїх хмарних додатках та послугах Creative Cloud. Adobe оголосила, що запускає новий "CC" (Creative Cloud) пакет, показавши новий Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC, Dreamweaver CC, Premiere Pro CC, глибоку інтеграцію із соціальними функціями Behance, настільний доступ до TypeKit та багато іншого. Fireworks, на жаль, більше не мешканець.

 

CC - це наступне покоління продуктів Adobe на 2013 рік (Creative Suite 7 не буде). Adobe тепер пропонуватиме лише свою хмарну модель передплати продуктів.

Як і минулого року Adobe оголосила про оновлення майже всіх своїх основних продуктів, які будуть доступні в червні. Давайте подивимося на програми, які тепер доступні виключно членам Творчої Хмари.

 

Photoshop CC

Флагманський продукт компанії Adobe отримав низку оновлень: деякі доповнення передбачувані, інші більш цікаві. З основних змін Photoshop Standard і Photoshop Extended були об'єднані в єдиний продукт. Це гарний крок, фрагментація версій Photoshop ніколи не мала особливого сенсу.

 

 

Команда Photoshop витратила чимало часу на нові можливості збільшення контрастності (Sharpening) і ретуші (Healing), а також включає раніше показані приголомшливі функції "інтелектуального виправлення змащених знімків" і інструмент Smart Sharpen, який знижує рівень шуму разом зі збільшенням контрастності фотографії. Photoshop CC також додає функціональність, нещодавно продемонстровану в Lightroom 5 Beta, Advanced Healing brush яка дозволяє використовувати пензлі, а не просто стандартний круглий пензель для редагування. Тепер ви можете відрегулювати радіуси кутів у будь-який час, а також є попередній перегляд нового робочого процесу, який дозволяє легко перейти від Photoshop CC до Edge Reflow CC.

Зрештою, Photoshop CC є першою програмою, яка максимально інтегрована з Behance. Користувачі зможуть відправляти файли безпосередньо в Behance для демонстрації процесу роботи та готових проектів безпосередньо на сайті (і в обхід конкуруючих послуг, таких як Dribbble).

 

Illustrator CC

Для Illustrator основне додавання - це Touch Type, який дасть користувачам більший контроль над текстами, дозволяючи маніпулювати окремими символами як окремими об'єктами: "Експериментуйте з переміщенням, масштабуванням і обертанням, знаючи, що ви завжди можете змінити шрифт або відредагувати текст".

 

Крім того, кисті Art, Pattern та Scatter можуть містити растрові зображення; є нова функція Sync Fonts, яка дозволяє використовувати Typekit шрифти на робочому столі, і Illustrator тепер може генерувати код CSS для іконок, візерунків та логотипів із підтримкою градієнтів.

Невеликі покращення включають можливість розмістити кілька файлів одночасно з "великим контролем", нові налаштування синхронізації та багато іншого.

 

InDesign CC

InDesign отримує власну 64-бітну підтримку, має перероблений інтерфейс користувача, і тепер підтримує HiDPI і Retina дисплеї. Інші, більш цікаві доповнення включають, наприклад, створення QR-коду.

 

Dreamweaver CC

Dreamweaver, найстаріший продукт Adobe для веб-дизайну, в даний час включає функцію CSS дизайнера, який дозволяє користувачам швидко застосовувати CSS-градієнти і тіні. Шаблони гнучких (гумових) макетів також були покращені, доданий віджет JQuery UI.

 

Premiere Pro CC

Основний продукт Adobe для редагування відео тепер включає перероблений Timeline і функцію Link & Locate, яка "допоможе Вам швидко відстежити ваші ролики незалежно від того, куди вони перенесені", Creative Cloud синхронізацію та багато іншого.

 

Інше

Adobe Download Manager був переосмислений; Muse CC тепер має підтримку паралаксової прокрутки та редагування у браузері; InCopy CC тепер включений у Creative Cloud і має новий інтерфейс користувача; Kuler тепер і iPhone-програми, і веб-служба з новими функціями колірної синхронізації; Adobe Ideas тепер безкоштовна; Flash Professional CC включає 64-бітну архітектуру та експорт у HD; Edge Animate СС тепер включає траєкторію руху і користувальницькі шаблони; Edge Reflow Preview 3 включає управління ресурсами та інтеграцію з Typekit; After Effects CC включає новий інструмент Refine Edge, 3D процеси з інтеграцією з Cinema 4D, Warp Stabilizer VFX і синхронізацію; Audition CC включає новий Sound Remover, попередній перегляд і "покращену" функцію багатодоріжкового редагування, і, нарешті, Prelude CC, SpeedGrade CC та Adobe Story Plus також оновлені.

 

Сервіси

Як говорилося вище, нова інтеграція з Typekit стане дуже гарним доповненням для одержимих шрифтами. Веб-дизайнерів дуже дратувало, що ви не можете перевірити свої шрифти поза браузером. Тепер це виправлено.

 

Користувачам майже всіх продуктів Adobe слід очікувати більш тісної інтеграції з Behance у майбутньому. Програма Adobe стає все більш соціальною і це може роздратувати користувачів, які бажають, щоб їхні веб-сервіси існували окремо від процесу проектування.

 

 

Інші новини