+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe випускає Photoshop Elements 10 та Adobe Premiere Elements 10

Перетворіть кожне фото на шедевр

На ознаменування десятиліття успішної роботи та світового визнання у новому випуску програми Photoshop Elements 10 представлені покращені інструменти для інтелектуальної обробки вмісту, створені на платформі Adobe Photoshop — безумовного лідера в області обробки цифрових зображень. Нові майстри обробки з покроковими підказками, такі як «Глибина різкості» та «Стопка фотографій», допоможуть вам створювати фотографії приголомшливої ​​краси. Крім того, тепер завсідники мережі Facebook зможуть відразу ж відзначати на фотографіях людей зі свого списку друзів. або по заданій траєкторії, та напрямні для кадрування, щоб досягти найкращої композиції. Крім того, користувачі зможуть поекспериментувати з 30 новими інтелектуальними ефектами, кожен з яких можна застосувати, лише провівши «пензлем» по зображенню.

Обробка відео: легко і захоплююче

Забудьте редагування відеозаписів колись вимагало рутинної роботи. Більше ніякої рутини — лише творче піднесення! Адже в програму Adobe Premiere Elements 10 включені унікальні нові інструменти, з якими ви зможете створювати чудові домашні відеофільми. Завдяки цілому ряду нових інструментів, що дають широкі можливості — від покращення яскравості та кольору у всьому відеозаписі одним клацанням миші до інтелектуальної функції InstantMovie, що дозволяє створити ролик за лічені секунди — обробляти записи не менш приємно та захоплююче, ніж насолоджуватися їх переглядом.

Імітація руху камери та наближення осіб додасть вашим фільмам динаміки та виразності, причому роботу з пошуку осіб для реалізації цього ефекту візьмуть на себе автоматичні функції програми. Ділитись результатами творчості теж стало простіше: відеоролик можна безпосередньо завантажити на Facebook або YouTube, а можна зберегти у форматі AVCHD та записати на диск у високоякісному форматі HD. І наостанок ще один приємний факт: Adobe Premiere Elements вперше демонструє покращені характеристики роботи з відео в 64-розрядній ОС Windows 7. 10 та Adobe Premiere Elements 10, дозволяючи легко організовувати медіафайли та точніше керувати ними. Завдяки їй користувачі швидше знаходитимуть те, що їм потрібно. З новим об'єктним пошуком розшукати фотографію за елементами зображення простіше, для цього достатньо лише обвести в рамку будь-який об'єкт - від елемента ландшафту до домашньої тварини. Крім того, нова можливість пошуку дублікатів фотографій допоможе за дві секунди знайти непотрібні знімки, згрупувати їх і видалити. У вашому розпорядженні виявиться акуратно впорядкована добірка фотографій без відходів виробництва.

Користувачі Photoshop Elements 10 та Adobe Premiere Elements 10 можуть також придбати інтегровані інтерактивні служби Adobe Elements Plus. До складу служб входить сховище ємністю 20 Гб для автоматичного інтерактивного резервного копіювання даних та обміну інформацією (іншими словами, ви можете завантажити до 15 000 фотографій або 4 години відео в DVD-якості), а також доступ до великої бібліотеки інструкцій, ілюстрацій, шаблонів, відеотем та ефектів.

Зв'язок з мобільним світом

Photoshop Elements 10 та Adobe Premiere Elements 10 — це повноцінний набір можливостей обміну інформацією, незамінних для користувачів сучасних соціальних мереж та мобільних пристроїв. Завдяки середовищу Organizer тепер можна завантажувати свої твори безпосередньо на особисті сайти, сайти соціальних мереж та служби обміну файлами, такі як Facebook, Flickr, YouTube, Photoshop.com, а також переглядати потрібні файли прямо в дорозі. Крім того, Photoshop Elements 10 дозволяє розробникам створювати додатки для планшетних ПК та мобільних пристроїв, які працюють з ПЗ через вбудований прикладний програмний інтерфейс (API) і тим самим уможливлюють інтерактивну взаємодію між сенсорними пристроями та Photoshop Elements.
 

Інші новини