+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє новий пакет Creative Suite 5.5 Web Premium

В основу суттєвого оновлення продуктів для дизайнерів та розробників сайтів лягли фундаментальні вдосконалення інструментів роботи з HTML5 та Flash.

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) оголошує про випуск Adobe® Creative Suite® 5.5 Web Premium, всесвітньо відомого програмного пакету для дизайнерів та розробників сайтів. У новому пакеті представлені вдосконалені версії Adobe Dreamweaver®, Adobe Flash® Professional, Adobe Flash Catalyst®, Adobe Flash Builder™, абсолютно нова програмна платформа Flex для мобільних пристроїв, Adobe Device Central та Adobe® Acrobat® X Pro.

< Інновації включають фундаментальні вдосконалення інструментів роботи з HTML5 в Dreamweaver, нові можливості розвитку програм для смартфонів і планшетних пристроїв у Flash Professional CS5.5 та Flash Builder Premium 4.5, а також розширені функції паралельного тестування у різних браузерах, емуляції мобільних пристроїв та налагодження помилок безпосередньо на пристроях. Продукти нового пакету CS5.5 надають веб-професіоналам можливість створювати яскравий ультрасучасний контент та мультимедійні програми для різноманітних мобільних пристроїв з довільними конфігураціями екранів, таких як BlackBerry Playbook та пристроїв на базі операційних систем Android та iOS.

«Лавиноподібний зростання популярності смартфонів і планшетних пристроїв докорінно змінює процес розповсюдження та споживання контенту, а Web Premium CS5.5 забезпечує дизайнерів та розробників усім необхідним для виходу на мобільні платформи, допомагає їм створювати інтерактивний контент та додатки для найширшого спектру пристроїв, — коментує Леа Хікман. віце-президент з дизайн- та веб-продуктів у Creative Suite в Adobe. - Завдяки новітнім розробкам та оновленій підтримці HTML5 та Flash, процес створення контенту та нових мультимедійних додатків для операційних систем Android, Blackberry та iOS став максимально простим».

Удосконалення інструментів HTML5 та Flash виведуть результати на новий рівень
< У Web Premium CS5.5 зроблено потужний акцент на розвиток інструментів роботи з HTML5, що логічно розвиває стратегію Adobe щодо передачі графічним дизайнерам та розробникам додатків найкращих рішень для ефективного створення максимально інтерактивного контенту для будь-яких екранів. Підтримка HTML5 у Dreamweaver CS5.5 включає інтеграцію мобільної платформи jQuery для контенту, що розповсюджується через браузери, та платформи PhoneGap для розробки програм для мобільних пристроїв. Також у відповідь на зростаючі потреби розширено можливості панелі мультиекранного перегляду Dreamweaver, вдосконалено двигун WebKit, атрибути CSS3, що відкриває перед дизайнером можливість в одному вікні бачити, як створений ним проект буде виглядати на різних пристроях. браузерів. В результаті ми створили мобільну програмну платформу jQuery, - коментує Джон Резіг, автор проекту jQuery. — Ми дуже раді, що наша система інтегрована до Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium, тому що це не так. це дозволить дизайнерам та розробникам створювати складні цікаві програми, які будуть працювати як на мобільних пристроях, так і на настільних ПК».

Flash Professional CS5.5 доповнено функцією масштабування контенту, що дозволяє користувачам адаптувати масштаб контенту та інтерфейсу під роздільна здатність та пропорції екранів різних пристроїв прямо під час роботи, що веде до грандіозної економії часу. Flash Professional CS5.5 також пропонує нову функцію спільного використання робочими елементами для спрощення публікації контенту, а також понад 20 нових фрагментів коду для створення мобільних та Adobe AIR®-додатків, що використовують можливості датчиків повороту екрану, сенсорів кількох точок торкання, збереження/завантаження даних .

Ще більше можливостей розробки програм для мобільних пристроїв

Adobe CS5.5 Web Premium пропонує розширені можливості для розробки мультимедійних мобільних програм для новітніх пристроїв під Android, BlackBerry та iOS. Оновлений Flash Builder 4.5 пропонує користувачам підтримку на мобільних платформах ActionScript та проектів Flex, а також покращену базу для спільної роботи дизайнера та розробника над додатком у форматі двостороннього робочого процесу з Flash Catalyst CS5.5 та Flash Professional CS5.5.

Нові можливості Adobe Flash Builder 4.5, Flash Professional CS5.5 та запуск програмної платформи Flex 4.5 для мобільних пристроїв дозволяють дизайнерам та розробникам створювати мобільні програми, які працюють на iPhone, iPad, пристроях на базі ОС Android та на BlackBerry Playbook. Такі додатки легко розповсюджувати через інтернет-магазини додатків Apple App Store, Google Marketplace та BlackBerry AppWorld. Макдауел, технічний керівник з інтерактивного та веб-розвитку компанії. — Презентація нового продукту вкотре доводить, що Adobe прислухається до побажань своїх клієнтів, т.к. у Creative Suite 5.5 Web Premium представлені технології, які допоможуть нашій команді веб-дизайнерів подолати труднощі, пов'язані зі стрімким зміщенням ринку в бік мобільних пристроїв».

В Web Premium CS5.5 додано функцію емуляції HTML5 з підтримкою найновіших мобільних пристроїв в Adobe Device Central, програмне рішення для спрощення створення та тестування інноваційного контенту для мобільних телефонів та електронних пристроїв. Adobe BrowserLab, ключовий компонент пакету онлайн послуг Adobe CS Live, також був покращений — тепер тут можна тестувати сумісність контенту з різними браузерами і точно розуміти, як він працюватиме на різних пристроях.

Інформація про ціну та доступність< /h5>

Пакет Adobe Creative Suite® 5.5 Web Premium буде доступний через 30 днів.

Інші новини